08 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Dünkü bültenlerde madara olduktan sonra canım çok sıkılmıştı. Tam uşağım Malak Apti beni teselli etmek için köpüklü kahvemi yapıyordu ki birden son teknoloji süper zeka telefonuma gizli bir arama geldi. 

Arayan konuşmuyordu ama kim olduğunu bilmem mümkündü. Fareli köyün kavalcısı gibi filüt çalan Dürbün Necdet'ten başkası değildi. Bana "Sultanım"ı çaldı. Onun müthiş senfonisini dinlerken Malak'tan bir kadeh şampanya istedim. Efkarlandım yeğenim. Sonra Dürbün'ün sesi geldi. "Nalko, bunun üstüne bir bardak soğuk su iç, haydi Allah'a emanetsin." deyip kapattı. Onun ne demek istediğini anlamamıştım. Bir kadeh daha şampanya doldurup camın kenarına geçtim. Yağan yağmurları izliyordum. Yanıma uşağım Malak Apti geldi. 

"Nalko, şu yağan yağmura bak. Tıpkı bize benzemesi söz konusu. Her ne kadar onlar tek başlarına küçük su damlaları olsalar da bizim gibi bir araya geldiklerinde kayaları bile toz duman ediyorlar." dedikten sonra gitti. Tütünümden bir duman alıp ultra konforlu koltuğuma oturdum. Düşündüm, düşündüm, düşündüm yeğen. Çok düşünceli olmam Malak'ın gözünden kaçmamıştı. Hemen yanıma geldi. "Nalko, her ne kadar müthiş kurguların her gün yatsa da, sürekli madara olsan da, popülerliğin azalsa da, senin gücünü bildiğim, yeğenlerinin üstün altılı bilginle hazırladığın müthiş altılı kurgularını sabırsızlıkla beklediği söylentileri doğrudur. Senin adın Nalkapon, bu böyle biline. Haydi bir kupon yap da cebimizi şişir, neşen yerine gelsin." dedi. Onu kırmam mümkün değildi.

Bültenimi ceketimin iç cebinden çıkardım. Masaya açtım. Gözlüklerimi taktım. Daha bakar bakmaz ne göreyim yeğenim? Rock Solıd bankom koşuyordu. Birden kafamda bir şimşek çaktı. Dürbün Necdet, üstüne su iç derken bana Afeti Sultan'ı banko veriyordu. Araması kriptoydu. Olamaz yeğen. Dördüncü ayakta da King Man Go bankom koşuyordu. Demek ki Dürbün Necdet gözünü tevziyeye dikmişti. Yoksa bana bankosunu el altından kripto mesajla vermezdi. 

Yaşadın yeğen, yaşadın. Tevziyeye uzanmamız, an meselesi. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3,4,7,9,1
1 AFETİ SULTAN BANKO
1,2,5,4
8,1,3,5
1,2,3,7,4
4 KING MAN GO // 7,5

60 TL // 180 TL

2. ALTILI

8,1,3,5
1,2,3,7,4
4 KING MAN GO // 7,5
5 ROCK SOLID BANKO
3,4,1,2,5
10,2,1,3

60 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski