09 Ocak Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

 


Yok yeğen yok!  İçime düşen ateş sönmüyor. Sokak ortasında Sinan Ateş'in katilleri de bulunmuyor. Yakalanan densizlerden biri diyor ki şahsi husumetim vardı da ondan yaptım. Yargıtay'daki dosyasını çözmesi mümkün olmamış. Bak hele sen yeğen! Yanında üç tane özel harekat polisiyle adam vurmaya gidiyor da Yargıtay'daki dosyasını çözemiyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. Cumhurreisinin derhal açıklama yapması lazım. İçişleri Reisi de çok sessiz. Eğer bu olayı çözemezlerse benden rey alamazlar. 

Yeğenim sen de benim gibi twitıra gir, konuşulanlara destek ver. #SinanATESicinAdalet yaz. Herkes yazdıklarını görsün. Yoksa o namlular bir gün sana da doğrulur. Seni vurmaz ama yakınındaki birine isabet eder. Eski gayrimeşruculardan biri olarak seni ikaz etmem söz konusu. Susma yeğenim. Burası Teksas değil. Kimse de Ret Kit değil. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım istihbaratı sana söylemem söz konusu olacak. Bana yaptığı gizli aramada "Kimsenin hakkına girmem mümkün değil Dayı. Şafak sökerken şövalyeler peşime düşecek." dedi. Bunun kripto bir mesaj olduğunu anlar anlama önüme bülteni alıp Hakna bankosunu şipşak tespit ettim. Sonra da üstün gavurca bilgimi kullanarak Dawn Of The Knight bankosunu buldum. Sana da hazırladığım müthiş kurguyu söğüşlemek kaldı. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4,3,1,5,2
5,7,6,3
6 HAKNA BANKO
3,4,6,7,5
3,8,2,10,5,1
2,4

180 TL

ALTILI GANYAN 426 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

2. ALTILI

3,4,6,7,5
3,8,2,10,5,1
2,4
2,7,1,3,4
2 DAWN OF THE KNIGHT BANKO
4,7,5,8

180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski