10 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün kötü istihbaratlar aldım: Neymiş efendim, Nalkapon'un müthiş kurguları eskisi gibi değilmiş. Verdiği bankolar gelmiyormuş. Yeğenlerinin cebinin boşalmış olması mümkünmüş. Paralı siteciler avuçlarını kaşımaya başlamış. Bana bak yeğen, Dayı'nda daha ölmedi. Yoksa daha dün cebini şişirdiğimi unutman mı mümkün oldu? Gücümün sorgulanması da hoşuma gitmiyor, haberin ola. 

Bugün Dürbün Necdet'ten gizli bir arama aldım. Son teknoloji süper zeka telefonumla yaptığım görüşmede verdiği kripto mesajları ceketimin iç cebinden çıkardığım bültene tek tek yazdım: 

"Nalko, nasılsın, iyi misin? Ben de kafede oturuyorum. Hava günlük güneşlik. Gökyüzü mavi. Ekşi bir limonata söyledim. Kendimi Hawaii'de zannetmem mümkün. Kuzeyden gelen bulutlar gök yüzümü kapatıyor. Birazdan fırtına çıkabilir. Onurlu arkadaşım Sertan da yanımda. Neyse Nalko, benim kapatmam lazım. Acil eve gitmezsem akşama aç kalırım. Emir büyük yerden. Anlarsın ya. Baaayyy!"

Yeğen bu kripto mesaj çok zordu. Saatlerce düşündüm, taşındım, sonunda çözdüm. Bazı yerlerinde üstün gavurca bilgimi kullanmam gerektiği söylentileri doğrudur. Bana ilk ayakta Bertan'ı banko veriyordu. Dördüncü ayakta da Honorable diyordu. İkinci ayakta Blue İnferno da güvendiği atlardan biriydi.

Görüyorsun yeğenim, benim de işim zor. TJK Reisi peşimde. Yakında seçim olacak. Kimi desteklersem onun kazanması söz konusu. Daha kararımı veremedim. Geçen gün kapıma içinde iki milyon dolar olan bir çanta bıraktılar. Kimden geldiğini sana söyleyemem. Benden destek istiyorlar. Sen bu işlere karışma ki benim gibi kelle koltukta gezme. 

Bugün sana vereceğim müthiş kurgumla cebinni şişirdiğinde paralı sitecilerin etrafında dolanan ajanlarına caka satmayı unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

2 BERTAN BANKO
10,2,11,4,3
8,9,4,1,3
1 HONORABLE // 2,5
1,7,6,8
3,2,8,10

60 TL // 180 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski