11 Ocak Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğen, iyi misin? Gücümün farkında mısın? Bugün senin için özel hazırlandım. Sabah kalkar kalkmaz en şık takımımı giydim. Papyonumu taktım. Gizli sandığımdaki özel bölmede duran pipomu çıkardım. Bacak bacak üstüne atıp ultra lüks evimdeki en komforlu koltuğa oturdum. 

Erkete Orhan'la Malak Apti'ye de bond çantaları çıkarmalarını, sonra da garson kıyafeti giyinip bana hizmet etmelerini emrettim. Tam havama girdim yani yeğen. Eğer Dayı'n yanılmıyorsa bugün parayı çantayla almamız mümkün olabilir. Süpürgeci Sülo yeğen de sabahtan beri beni bir milyon defa aradı. Ona ihtiyacım yok. Bugünkü bankolarım zaten ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçetelerde duruyordu. Üstün altılı bilgimi kullanıp diğer ayakları da tek tek çıkardım. 

Yeğen, sen ufakcısın, biliyorum. Senin için tutacağına emin olduğum ufak kuponlar yaptım. Ama olur da onlar yatıp kodaman kuponlarım tutarsa sakın bana kızmayasın. Üç kuruşa beş köfte olmaz, bu böyle biline. Sen en iyisi ganyandaki ortaklarınla bir araya gelip müthiş kurgumu oyna. Sonra evinize dağılın. Ertesi gün de bankanın önünde buluşup tahsilatı yaptıktan sonra alışverişe gidin. Sakın parayı bölüşürken kavga etmeyin. İnsanoğlu çiğ süt emmiştir unutma yeğen. Kimseye güvenme. 

Yeni yıla yeni girmiştik yeğen, o zamanlarda moralim çok iyiydi. Hatırla, Dayı'n her gün altılıyı buluyordu. Sen de cebin şiş geziyordun. Etrafındakilere caka satıyordun. İşte o zaman sana bir bomba vermiştim. Adı aklına geldi mi? Gelmediyse müthiş kurguma bak yeğen. Bendeki gözler kimsede yok, haberin ola. Ata bir baktım mı anlarım. İç organlarının röntgenini çekip şeceresini çıkarırım. İşte Turbo Dizel'i gördüğümde de alarm sistemim hemen çalmaya başladı. Onun eşkali beni müthiş etkiledi. Bugün resital yapacağından şüphem yok. Akşama da mahalledeki çocuklara bonibon dağıttırmam mümkün olacak.

Şimdi sen dediklerimi unutma. Ya ufakcılık yap ya da ortaklarını bulup büyük balığı tutmamızı bekle. Seçim senin yeğenim. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

4,3,5,6,1,9
1,4,6,5,7
1,4,3,2
7 BONNY BOMB BANKO
4 TURBODİZEL // 5
12,3,11,1,2

90 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski