11 Ocak Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


ASUDE SULTAN: Kısa mesafelerde etkili yarışları olmasına karşın son iki startında uzun mesafede çok başarılı oldu. Özellikle viraja en geride girip en dış kulvara açılarak özellikle son 400 metrede önemli bir ara kapattı. Bundan dört yarış önce kazandığı Vedat Abiş'e geri dönen kısrak, iyi form durumuyla yatkın olduğu mesafede bugün de birinciliğin en güçlü adayıdır. 

BONNY BOMB: Gökhan Kocakaya ile piste çıktığı dokuz yarışta da ikincilikten düşmeyip altı defa da birincilik elde eden Bonny Bomb, iyi koştuğu ve de daha önce dört kere piste çıkıp üç birincilik elde ettiği 1500 metre sentetik pistte, iç pistteki 1000'i 1.03 rahat işiyle bir kez daha aynayı önde geçecektir. 

TURBODİZEL: Her koşusunda daha iyi duruma geldiği çıkardığı derecelerden de belli. Bazı safkanlar belirli mesafeleri hep aynı aralıkta koşarlar ancak Turbodizel'in maidenden çıktıktan sonra derecesini iki saniye kadar ilerlettiğini görüyoruz. Annesi Bulutreis ve Mertkal'la kardeş. İyi ellerde de hazırlanan safkandan bugün bir birincilik daha gelebilir.

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

3,4,6,5,9,1,2,8
6 ASUDE SULTAN // 3
2,1,3,4
7 BONNY BOMB BANKO
4,5 // 3,2
1,2,6,8,11,3

50,4 TL // 201,6 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski