12 Ocak Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Mükemmelliğimin tartışılması hoşuma gitmiyor. Yeğenim bakıyorum da bazı kesimler son birkaç gündür gizli toplantılar yapıyormuş. Neymiş efendim, Nalko artık eski gücünde değilmiş, popülerliği de düşmüş, bundan sonra yeğenlerini tek tek kaybedecekmiş, onlar da hemen paralı site açmalıymış. Ben de buna fırsat verecek göz mü var yeğenim. Süperim.

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bana bugün iki müthiş banko verdi: Akıncı, Tokateş. Bugün para bizde Dayı'm derken kendinden çok emindi. Onu hiç bu kadar çok kendine güvenir halde görmemiştim. Sağ ol Cemo yeğen. Akın Sözen yeğenime eşeğin yularını verdim. Ona tanıdığım son şanslar. Eğer bugün benim cebimi şişirmezse aramıza mesafe girmesi mümkün olabilir.

Dün İstanbul'dan yola çıkmadan önce yardakçılarına dönüp "Yarın Kocaeli'de resital yapmam mümkün olacak. Neydi bakalım, hep bir ağızdan söyleyin." demiş. Onlar da "Bin atlı akınlarla çocuklar gibi şendik" diye bağırmışlar. Bunu duyan seyisler de koşarak ganyana gidip bitmiş ikili, üçlü, çifte kuponlarını doldurmuşlar. İstihbaratım çok kuvvetlidir.

Sinan Ateş yeğenimin kalleş katili hâlâ bulunamadı. Olayın takipçisiyim. Ankara'daki hatırlı dostlarımdan son dakika istihbaratlarını alıyorum. Bu olay çözülür yeğen. Ama bugün, ama yarın. Kimlerin bu alçak suvikastı yaptığını öğrenmemiz an meselesi.

Haydi bakalım yeğenim, sen de doğru ganyana gidip üstün altılı bilgimi kullanarak hazırladığım müthiş Kocaeli kurgumu oyna. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Sitedeki yeğenlerime omuz vermeyi de unutma. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 AKINCI BANKO
3,1,4
1,3
8,10,9,7,6,3
4,10,2,1,11,6
7,2,5,4,6

162 TL

2. ALTILI

8,10,9,7,6,3
4,10,2,1,11,6
7,2,5,4,6
8 TOKATEŞ BANKO
2,1,5
11,3

162 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski