13 Ocak Hasan Kurtuluş Antalya At Yarışı Tahminleri


Bu programı Vedat Abiş kardeşimin damga vuracağı bir yarış bülteni olarak görüyorum. Güvendiğim iki safkana da o biniyor. İkisinin de ayakları düz bassın.

 

THE LOVE I NEDD

Anne kardeşi Love Me Again'in sentetik performansı çok iyi. The Love I Need de buradaki ilk yarışında istediği gibi koşamadı. Özellikle düzlükte jokeyinin kötü idaresi bariz bir şekilde görünüyordu. Vedat kardeşim çok daha sağlam biner. Ha! Bir de ekürisi var: Ma Cherie. O da Ankara'daki ilk üç yarışında bu gruba yetecek bir performans sergiledi. Ankara'da birlikte yaptıkları 1.03 dereceli çalışma da bize son durumları hakkında net bir bilgi veriyor. İkisinden biri bu işi bitirecektir ama The Love I Need'in pisti tanıyor olmasının avantajı da büyük olacaktır. 

CANKO

Ekürisi Telserencan'la birlikte çok uygun bir grup buldular. Burada elbette İyikim var, Tuğçem var ama İyikim'in durumu ortada. Tuğçem ise iyi bir taktik yarışı ile alt edilebilir. İkisinin de idman pistindeki görüntüsü çok iyi. Özellikle Canko'nun 1.11 yaptığı işinin sonlarındaki rahatlığı bana fazlasıyla güven verdi. Telserencan'ın da 1.10'u ne kadar rahat yaptığı dışındaki Gelencan'ın sarf ettiği efordan anlaşılıyordu. İkisi de çok hazır duruyor. İkili bile bitirebilirler.

Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş Antalya At Yarışı Tahminleri

7,8,1,4,3,2
11 THE LOVE I NEED BANKO
8,6,7,4,2,1,3
3,2,8
4 CANKO BANKO
12,8,16,14,6,1,4,3,15,2

189 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski