13 Ocak Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri


Bugün gerçekleştirilecek İzmir programında ikramiye yapacak isimleri ilk dört ayakta aramak çok daha mantıklı olacaktır. Çünkü son iki ayakta birçok yönden rakiplerinden daha iyi durumda olan iki safkan koşuyor. Bunlara yaslanıp geride kalan ayaklarda yazdığımız sürpriz atların yüzümüzü güldürmesini bekleyeceğiz. 

BARİ: Üç yarıştır üzerinde bir apranti vardı ve buna rağmen ortaya koyduğu etkileyici performansla göz doldurdu. Zaten Mamma Mia, Gülengül gibi kardeşlere sahip olan safkanın kum performansı da beklediğimiz gibi çıktı ve İzmir'de katıldığı üç kum yarışının ikisinde birincilik mücadelesine ortak olmayı başardı. Hatta son koşusunu potoda kaybetti. 600 metreyi 38 yaptığı son işinde istekli görünen safkan için yapılan Karataş deklaresi de bu gruba karşı şansını katılıyor olup bankom. 

WILD OCEAN: Çoğu zaman daha iyi gruplarda gösterdiği performansla dikkat çekmeyi başaran Wild Ocean, kum performansı bakımından da ön plana çıkan bir isim. Süratli safkan boş kilosunun verdiği avantajla bir beyaz bayrak ayna yarışına imza atabilecek durumuyla küçük ve orta ölçekli kuponlara tek olarak yazılabilir. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

5,8,7,2,3
7,5,4,2
10,1,3,6
7,3,5,4,2
1 BARİ BANKO
13 WILD OCEAN // 10,1

60 TL // 108 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski