13 Ocak Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri


Olmuyor yeğen olmuyor! Kaç gün oldu Sinan Ateş yeğenimin katilinin bulunması mümkün olmuyor. Onun domino taşının başı olduğunu bilmem söz konusu. Eğer devrilirse arkasından büyük domino taşları da yıkılacak. Günlerdir gözüme uyku girmedi. Onun yavrucaklarına bakıp bakıp ağlıyorum. Onun konuşmalarını dinlerken tüylerim diken diken oluyor. Onun bilgisi karşısında saygıyla eğilip ceketimin düğmelerini ilikliyorum. Eğer ona suikast yapmasalardı on sene sonra ülkenin başına geçip hepimizin cebini şişirebilirdi. 

Görüyorsun yeğen: Bu memleketin pırlanta gibi çocuklarına kıyıyorlar. Yavrularını babasız, analarını evlatsız bırakıyorlar. Hiç kimse kendisinden daha iyi olanı istemiyor. Hemen kalemini kırıp harcıyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. TJK Reisi'nin niye sürekli peşimde olduğunu da şimdi daha iyi anlamış olman söz konusudur umarım. 

Bugün sana müthiş bir bomba banko verip cebini şişirmem an meselesi olacak. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım istihbarata göre İkinci ayaktaki The Love I Need, beşinci ayaktaki Canko, bir de son ayaktaki Faranelli resitale hazırlanıyormuş. Üçü de fişek gibiymiş. Son iki ayağa bitmiş çifte kuponu dolduran seyislerin sayısı da az değilmiş, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri

7,3,1,4,8,2
11 THE LOVE I NEED // 1,3
7,3,1,4,6
4,3,8,2,7
4,11,6
14 FARANELLİ BANKO

54 TL // 162 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski