14 Ocak Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri


DAYE: Son startında da kazanacağına inandığım bir safkandı ancak beklentimizin altında kaldı. O gün ilk sentetik denemesi olmasının yanı sıra rakiplerinin de bugünkülere oranla biraz daha sert olduğunu söylemekte fayda var. Karataş'ın usta ellerinde aradığı birinciliği bulabilir. 

TEFOBEY: Orijin olarak uzayan mesafelere çok yatkın bir safkan olan Tefobey'in çim performansı pek iç açmasa da şu ana dek hem kumda hem de sentetikte ortaya koyduğu görüntü ile göz dolduran bir isim. Birbirinden formda ve sert rakipleri olsa da bu mesafede bu kilo avantajıyla kazanacaktır. 

LİMA: Bir süredir pistlerden uzak olan Lima, kalite olarak bu gruptaki birçok rakibinden daha üstün. Ayrıca koşu hazırlıkları da epey iyi görünüyor. Kaldı ki son çalışmasında 100'ü 13 içerisinde bitirmiş olması da ne denli pişkin olduğunu anlamamıza yetiyor. Şu ana dek iki grup 3 birinciliği bulunan ve koştuğu iki sentetik yarıştan da bir birincilik, bir de üçüncülük çıkartan Lima'nın burada ön planda tutulması doğru olacaktır. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 DAYE // 5,1
8 TEFOBEY BANKO
5,9,1
4,2,3,6,5,1
3,6,1
3,10,7,5,8,13

48,6 TL // 145,8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski