14 Ocak Nalkapon İstanbul At Yarışı TahminleriYok yeğen yok! Bu işi benden iyi bilen yok. Kime güvensem madara oldum. Seyis yeğenlerimle arama mesafe koymam an meselesi. İstanbul bülteni için Süpürgeci Sülo yeğenimden gizli bir arama almış olsam da telefona bakmadığım, bülteni açıp mayın detektörlerimi çalıştırdığım, her ayağı tek tek çözerken leblebi atıştırdığım söylentileri doğrudur.

Bakıyorum da sitedeki yeğenlerim farklı yollara sapmış. Kazanacak atlardan uzaklaşıp bir puro yakmış. Onlara bir ders vermemin zamanı geldi de geçiyor bile. Vedat Abiş müthiş durumda olduğu söylentileri doğruymuş. Bültene şöyle bir bakınca Özarın'ın, Tefo Bey'in süper hazırlandığını, zıpkın gibi çıkıp fişek gibi gideceğini anlamam zor olmadı. Son ayakta Halis Karataş yeğenimden resital bekliyorum. Always Lucky'yle son 200 metrede sel gibi gelip bütün rakiplerini boğacak. Üçüncü ayak karışık yeğenim, aman dikkat et, yaş tahtaya basma. Karataş yeğenimin bindiği Kurşunili'yi yazmadan da oynama. 

Dördüncü ayakta Silver Sable, müthiş koşacak haberin ola. Son 200'den sonra onu geçmeye çalışanlar da olacak ama sen onsuz kupon yapma. Sonra kafanı duvarlara vurup beni ararsın. Beşinci ayakta Karataş yeğenimin bindiği Rüzgardahan'a dikkat et. Onun anasını da babasını da en iyi ben bilirim. Her an her şey olabilir. Haydi yine iyisin. Üstün altılı bilgim onu hemen tespit etti. Ufakçılar banko yazsın. Kodamanlar da ne verdiysem oynasın. 

Haydi bakalım yeğen, doğru ganyana. Sitedeki yeğenlerime omuz vermeyi de unutma.

Gözlerinden öperim şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1,2,5 // 7,9,8
8,1,4,7,6
9,5,1,4,3
4,3,2,6
6 RÜZGARDAHAN // 1
3 ALWAYS LUCKY BANKO

45 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski