15 Ocak Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri


ANADOLU EDASI: Son dönemde özellikle kum pistte yaptığı yarışlar epey dikkat çeken Anadolu Edası, eylül ayında Trilya'yı geçtikten sonra beklediğimiz çıkışı yapamamış olsa da bu gibi gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek bir isim olmasıyla favorim. 

DENİZ ŞÖVALYESİDokuz aylık aradan sonra gördüğü ikinci yarışta çok alt grupla karşılaşmasına rağmen koşuyu zar zor kazanan Deniz Şövalyesi, Özbatu ile birlikte gerçekleştirdiği çalışmasında eski gücüne kavuşmaya yakın duruyordu. Kalitesiyle ön planda tutulmalıdır. 

REGARDLESS: Grup 1 Ankara Kalesi ikinciliğinden sonra Açık 2 Ankara'nın Kurtuluşu Koşusu'nda koşuyu 11 boy farkla kazanan King Berkay'a yarış boyunca pres uygulayıp sonlarda dama diyen safkanın bu defa kendi temposunu koyabileceği bir mücadele olması onu ön planda değerlendirmemiz için yeterli bir sebep. 

DEMİRBERKE: Son karşılaştıkları mücadelede Katıoğlu'na potoda geçilen Demirberke, aradan geçen süre zarfında kendisini geliştirdiğini 600 metreyi 26/40 rahat işinde ortaya koyuyor. 

BORAHAN: Yarış hayatının ilk startını kazandıktan sonra Grup 2 ve kısa vadeli 6 yarışlara iştirak edip üst gruplarda iyi neticeler elde eden Borahan, kum piste de yatkın orijini ile uygun rakipler arasında bankomdur. 

ÇATAK GÜZELİ: Son ikinciliğinde düzlükte iyi mücadele eden Çatak Güzeli, son 50 metrede yaptığı seri ataklar neticesinde aynada ikinciliği kurtarmayı başarmıştı. Grupta karşılaşacağı rakiplerine oranla bu mesafede daha iyi bir dereceye sahip olan kısraktan ikinci kez piste çıkacağı Vedat Abiş idaresinde birincilik gelebilir. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri

1,2,5,8,9,4
7,2,8,1,3
2,3,6,4,1
2,4,6,5
2 BORAHAN BANKO
5 ÇATAK GÜZELİ // 9

90 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski