15 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Yeğenim bugün keyfim yerinde. Dün müthiş İstanbul bankom Rüzgardahan da kazandı. Her ne kadar bültenlerin dağıttığı tevziye beni tatmin etmese de karanlığı yaracak güneşin doğacağını bildiğim, bizi güzel günlerin beklediğine inandığım söylentileri doğrudur. 

Akşam bülteni açtığımda ne göreyim yeğenim? Vedat Abiş, müthiş bankom Çatak Güzeli'ne biniyor. Ayhan yeğenim Regardless'la resital peşine düşmüş, Müslüm Çelik yeğen de Şövalye'liğe soyunmuş. Üçünün de kazanacağını bilmem mümkün. Üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş kurgumu çıkardıktan sonra Süpürgeci Sülo, Dürbün Necdet, bir de Karşıyakalı Cemo'yu arayıp son dakika istihbaratlarını istedim. Üçü de ben ne yazdıysam onu söyledi. Sana üç at verdiğim yerlere tutmuş ikili, üçlü kuponlarını hazırla yeğen. Sonra kafanı duvarlara vururken "Dayı'm ne dediyse öyle bitti" dersin. Gücümün farkına var. 

Sülo yeğenimden birkaç gün sonraki İstanbul bülteni için de gizli bilgiler aldım. Sana vereceğim müthiş İstanbul kurguma bakmayı unutma. Yarın Büllük Adnan'la yapacağı bilek güreşine bütün mahallelerin muhtarları davetli. Bahis de büyük. Ben ortaya evimin anahtarını koydum. O da topladığı 352 doları. Şimdi istirahat edip dinlenmem söz konusu olacak. Sitedeki yeğenlerime omuz vermeyip müthiş kurgumu söğüşleme. Aramıza kara kediler girebilir.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

2,1,5,4,8
7 DENİZ ŞÖVALYESİ // 8,3
2,6 // 3,1
4,2 // 6,5
2,4,1,5,3
5 ÇATAK GÜZELİ BANKO

15 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski