16 Ocak Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


Yeğen, iki gündür düşünüyorum. TJK, bizi söğüşlüyor. Hepimizi bir odaya koymuş, gözlerini kapatmış, hangimizin cebi denk gelirse içindeki gaymeleri boşalttığı gibi cebine indiriyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. 

Sabahtan akşama kadar üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş bankolar çıkartıyorum. Hipodromlarda bana çalışan seyis yeğenlerim sayesinde bütün gizli istihbaratı topluyorum. Ama TJK ne yapıyor ediyor, müthiş kurgumu yatırıyor yeğenim. Söğüşleye söğüşleye bizi lime lime etti. Onları indirmek için FBI'ın teklifini kabul edip kendimi feda etmem an meselesi, haberin ola. 

Her ne kadar taş konken partilerinin aranan ortağı olsam da her gün en az 100 gaymelik kupon doldursam da Las Vegas'ta kumarhane işleten Arabistanlı dostlarım olsa da kumara karşı olduğum, kumar oynayanların aklını aldığım söylentileri doğrudur. 

Taş konken kumar mı yeğen? Üstün zekamı kullanıp yerde kalan son beş taşı hesap etmesem bu kadar süper müthiş oyuncu olabilir miyim? Atları sevmesem, her koşuyu takip edip gücümü tüketmesem müthiş bankolarımın hepsi kazanır mı? Bana bak yeğen, kumar dediğin zardır, rulettir. İşte TJK da bize zar, rulet oynuyor muamelesi yapıyor. Yarış koşsun, cebim şişsin diye düşünüyor. Yarışlarda ne olmuş, ne bitmiş hiç dikkatini vermiyor. Sen de sayfandan isyan etmezsen daha çok söğüşlenirsin, bu böyle biline.

Bugün Cemo yeğenim bana yine tap sikrıt bir arama yaptı. Hiç tadım tuzum yoktu. Onu çok dinlemedim. Ama verdiği bir iki bankoyla dinamit lokumlarını duyduğumda bir daha anlattırdım. Dediğine göre, ilk ayakta Hızlı ve Serseri fişek gibiymiş. Dördüncü koşuda dört atın dışına çıkmasının imkanı yokmuş. Müthiş kurguma bakınca görürsün yeğenim. Üçüncü ayakta çayını demle Free Spirit'i izle Dayı, dedi. İkinci koşuda ne olacağını hiç kimse bilmiyormuş. Her an her şey olabilirmiş. Son koşuda Win My Son geçilmezmiş yeğen. 

Şimdi doğru ganyana git. İşin bittiğinde de müsveddeyi imha etmeyi unutma. Ortaklarımızın çoğalmasını istemeyiz, değil mi? 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 HIZLI VE SERSERİ BANKO
10,7,4,5,8,1,3,2
2 FREE SPIRIT BANKO
2,3,1,5
1,3,4,8,7,9,10
2,4,1,3,5

168 TL

2. ALTILI

1,3,4,8,7,9,10
2,4,1,3,5
3 NIKKI RUN // 7
3,4,2,6,5
10,11,1,5
9 WIN MY SON BANKO

105 TL // 210 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski