19 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Şu anda moralim çok bozuk. Dün yine mahalle takımını, emekli takımını kahvede topladım. Tutmuş müthiş İzmir kurgularını dağıttım. "Nalko Dayı, senin üstüne oyuncu tanımam, gücün tartışılmaz." diyenler mi dersin, sıraya girip elimi öpenler mi dersin, yoksa Büllük Adnan gibi hasetinden çatlayanlar mı dersin.  Onları acile kaldırmış olmaları mümkün. Kalplerinin dayanamamış olması da söz konusu. 

Erkete Orhan yeğenim, son ayak koşmadan beş dakika önce yanıma geldi. "Dayı, mahalle eşrafı yarın seni omzuna alıp ganyana götürmek istiyor. Son ayaktan önce orada olalım, ganyancıdan tahsilatı yapalım. Kocaeli altılısını da yarın tahsil ederiz, diyorlar. Zaten eğer deprem olmaz, hipodrom çökmezse altılıyı yakaladık demektir."  dedi. Şov yapmayı sevmem yeğen. Mütevazılığım en çok takdir gören özelliğimdir. "Ben yürüyerek giderim Erkete Yeğen." dedim. 

Akşam kahveye gittim. İçeride bana özel bir masa hazırlanmıştı. Temiz, ütülü örtüsü yeni serilmişti. Tam ortasında da kırmızı güller vardı. Yerime geçtiğimde televizyonun kumandası, gümüş bir tepside önüme getirildi. Sonra özel garsonlar hizmet etmeye başladı. Önüme fındığım, fıstığım, leblebim geldi. Muzum, elmam, portakalım kondu. Onları yerken kapıdan Dürümcü Kazım girdi. Elinde büyük bir tepsi vardı. İçinde de bir metrelik Adana kebap yanında ayran. Onları bir güzel mideye indirdikten sonra masanın üstüne çıktım. Bütün ahaliye "Bana bakın mahalle takımı daha Sinan Ateş yeğenimin katillerinin, azmettirenlerin bulunamadığı söylentileri doğrudur. Bunun siyasi suikast olduğu bilgisini Ankaralı hatırlı dostlarımdan aldım. Eğer sandıkta bunun hesabını sormamanız mümkün olursa bir daha benden kupon alamazsınız" dedim. Herkes önce suspus olup sonra da sloganlarını attı: Sinan'ın hesabı sorulacak! 

Üstümde kompilo var, haberin ola. Gördün mü yeğen? Müthiş kurgularım 10 at yazdığım yerden yatıyor. O yarışları iyi izle. Atlara dikkatle bak. Hepsini iyice süz. Sana ne göreceğini şimdiden söylemem mümkün. Sanki hepsine yukarıdan talimat gelmiş. Jokeylerin hiçbiri kazanmak istemiyor. Benim yazmadığım atlardan birini getirmemek için ellerinden geleni yapmış olmaları söz konusu oluyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. TJK Reisi, fazla olmaya başladı. Ama unutma: Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. Bu ucuz kompilolarla beni durdurmak mümkün değil. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2,4,1 // 7,3
1,2 // 3,9
6,2,8 // 7,1
5,7,3
1 SECRET ADA BANKO
6 LIKE THE STAR // 2,1,7

8,1 TL // 180 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski