20 Ocak Foto Finiş Antalya At Yarışı TahminleriGÜMÜŞHANELİ: Annesi Chatila olan bu safkanın şampiyon aygır Torok'un bu yolla kardeşi olduğunun altını çizmekte fayda var. 1600 sentetikteki son yarışını dikkatle izleyecek olursanız mesafe istediğini de rahatlıkla görebilirsiniz. Özellikle düzlükte attığı güçlü sprintin de formunun ne denli iyi olduğunu göstermeye yettiğini düşünüyorum. Özcan Yıldırım'la bugün buradan birincilik çıkartır. 

ÇAKIRDAĞLI // ÖZENGER: Çakırdağlı; Nevzat Avcı ve Kadir Tokaçoğlu arasında gidip gelen bir safkan ve her iki jokey de gerçekten harika biniyorlar. Geçtiğimiz yıl başlayan yükselişine bu yıl da devam edecek gibi görünen safkanın iç pistteki 600 metreyi 36 işi de tatminkar. Özenger de birden sınıf atlayan isimler arasında gösterilebilir. Her pistte başarılı olabileceğini de son birkaç yarışında ortaya koydu. Burada da grubun formda isimlerinden olması dolayısıyla favorim. 

DEMİRPERDE: Gücü, kalitesi bilinen bir safkan. Son koşusunda geçtiği Toramankaya, geçtiğimiz günlerde kısa vadeli 6 yarış kazandı. Antalya iç pistindeki 1000 metreyi 1.10 rahat işindeki genel görüntüsüyle sağlıklı bir yarış yapacağını gösteren safkanın ekürisinin de desteğiyle buradan birincilikle ayrılmasını bekliyorum.

Şansınız bol olsun.

Foto Finiş Antalya At Yarışı Tahminleri

4 GÜMÜŞHANELİ BANKO
7,10,9,13,8,3,5,6
1,3 // 4,2
3 DEMİRPERDE BANKO
2,1,3,8,9
3,8,6,1,12,10,15

84 TL // 168 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski