20 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Yok yeğen yok, bu iş böyle olmaz. 3 hafta oldu ama Sinan Ateş şehidimin katilleri bulunamadı. Hepsi sinsi bir yılan gibi kıyıya köşeye saklanmış. Bakıyorum da bazı kesimler onu karalamak için elinden geleni yapıyor. Müftüler namaz kılınmasını engelliyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. Sen de sayfana girip onunla ilgili bir şey paylaş ki adı unutulmasın, katilleri yakalansın. Yoksa yarın senin de başına aynısı gelir. Memleket Teksas olur. Red Kit değilsin ki gölgenden hızlı silah çekesin. Benim gibi olman da mümkün olmadığına göre yapacağın tek şey olması söz konusu. O da her gün onu hatırlatıp Ankara'yı baskı altına almak. Unutma yeğen: Bundan cesaret alan Afgan, Suriyeli, Rus, Ukraynalı bir araya gelip yarın öbür gün tepene çıkar. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım istihbarata göre paralı sitecilerin müthiş bomba bankosu Büyük Dünya resitale hazırlanıyormuş. İlk ayakta da Mehmet Kaya yeğenimin bindiği Başparmak şov yapabilirmiş. Şimdi sana onun verdiği istihbaratları yazıyorum. İyi oku yeğen.

BAŞPARMAK

ASK THE LEGEND - MR LION

SEE YOU SOON - SAETTA

BÜYÜKDÜNYA

BAŞDANER - BUSTANY

PAVLİÇENKO - RED PEARL

Görüyorsun yeğenim, istihbaratım tıkır tıkır işliyor. Üstün altılı bilgim de fıkır fıkır oynuyor. Gücümün zirvesine ulaşmam an meselesi, haberin ola.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2 BAŞPARMAK // 6,7
1,4,3
3,2,1,5,7
3 BÜYÜK DÜNYA BANKO
3,
2,4,5,1
2,3,1,5,4

56,25 TL // 168,75 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski