21 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Benimle dans etmek zordur samba bilmeyen piste çıkmasın.

Aldığım istihbarata göre TJK Reisi işimi bitirmesi için FBI'ı Türkiye'ye davet etmiş. Ben de hemen İtalyan mafyasından eski dostum Kart Zampara Don Pito Karlo'nun kapısını çaldım. Durumu anlattım. Tek telefonla Domuz Deviren Cilbertı'yu, bir de Şampanya Patlatan Federiko'yu çağırdı. Onlar da özel uçaklarına binip geldiler. Gelirken de iki tır mühimmat getirdiler. Şimdi TJK Reisi düşünsün.

Görüyorsun yeğenim üstün altılı bilgim bazı kesimleri çok rahatsız ediyor. Seninle arama girip paralı site sahiplerinin cebini şişirmek için beni ortadan kaldırmayı planlıyorlar. Ama korkma: Dayı'n ölmedi. Birkaç gün ortadan kaybolmam mümkün olabilir. Aklına bir şey gelmesin. Kimsenin bilmediği, kendimden bile sakladığım bir yere gidip tatil yapmam söz konusu olacak. Kart Zampara Don Pito Karlo, dilberlerin peşinde koşmak için sabırsızlanıyor. Tatil için 1 milyon övro ayırmış. Yaza doğru geleceğim diyor. Parayı cebimize koyduk mu bütün dilberler bizim dediğinde ona tek bir şey söyledim: Ben sapık değilim Don Pito. İşte o anda ciddiyetimin farkına vardı. Sakın paralı sitecilerin tuzağına düşme yeğenim. Seni don mintan bırakmalarını istemem. 

Bugün Dürbün Necdet'ten gizli bir arama aldım. Bana "Nalko, bugün seninle hızlı ve farklı bir tango yapacağız." deyip telefonu kapattı. Onun kripto bir mesaj verdiğini anlamam uzun sürmedi. Bülteni incelediğimde son ayaktaki Tangos bankosunu bulmam an meselesi oldu. Ama diğer bankolarını çözmek için üstün gavurca bilgime başvurmam söz konusuydu. O da ne yeğen? Ceketimin iç cebine sıvıştırdığım Differente'yle Speedy Eda bankolarım bana bakıyor. Ondan sonrası zaten çorap söküğü gibi geldi. Sana da müthiş kurgumu söğüşlemek kaldı. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

8,3
5,2,6,3,1,7
4 DIFFERENTE // 6,5,2
9,8,6,5,3
7,6,4,2,9
7 SPEEDY EDA BANKO

45 TL // 180 TL

2. ALTILI

9,8,6,5,3
7,6,4,2,9
7 SPEEDY EDA BANKO
1,6,2,4
9,8,4,1
8 TANGOS // 6,2,5

45 TL // 180 TL


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski