22 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU)


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün resital var resital! Haberin ola. Karşıyakalı Cemo kod adlı yeğenim bana yaptığı gizli aramada, bu iş tamam Dayı'm, çuvalı hazırla, dedi. İstihbaratı çok kuvvetliymiş. Dört müthiş bankosunun kazanması da an meselesiymiş. Ama ben ikisine güvenemedim yeğenim. Onun bana verdikleri Acartay, Big Saddler, Canmete, Delaware'ydi. Köşeye yaz. 

Dün gece rüyamda bembeyaz bir yerdeydim. Karşımdan bir atlı geliyordu. O da bembeyaz giyinmişti. Bana doğru koşuyordu. Dört nala koşup yanımda durdu. Bir de ne göreyim, bembeyaz giyinen bir dilber. Bana bakıp "Nasılsın Nalko." dedi. Ona adını sorduğumda "Ben masal perisiyim. Seni ziyarete geldim. Gücünü biliyoruz. Seni dünya gözüyle görmek istedim. Artık mükafatını alma vaktin geldi." dedi. Sonra da arkasına bakmadan dört nala uzaklaştı.

Kan ter içinde uyandım. Sesimi duyan Domuz Deviren Cilberto koşarak gelip bana su içirdi. Sabah uyandığımda etkisinden kurtulamamıştım. Cemo yeğenimle konuştuktan sonra rüyamın anlamını da çözdüm. Üçüncü koşudaki Big Saddler bankoydu. 

Görüyorsun yeğenim, artık rüyalarımda bile tüyo alıyorum. Gücümün sınırları ötelere geçti. Bu saatten sonra beni Ne Amerikan Reisi Bidon ne TJK Reisi ne de gizli ajanlar durdurabilir. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. 

Gözlerinden öperim, Şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,3,6,4
1,3,5
1 BIG SADDLER BANKO
5,7,4,13,1,6,3,9
6,3,2,9
2 CANMETE // 5,7

57,6 TL // 172,8 TL

2. ALTILI

5,7,4,13,1,6,3,9
6,3,2,9
2 CANMETE // 5,7
5 DELAWERA BANKO
3,8,4,7
3,1,7

57,6 TL // 172,8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski