26 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün sana iki müthiş banko veriyorum. Sabah kalkar kalkmaz kahveye gittim. Çaykur Rıza önüme demli çayımı getirdi. Yanında da bir paket bisküvi ikramı yaptı. Moralim çok bozuktu. Gece boyunca bülteni didik etmiştim. Mayın dedektörlerimi süper güce getirip çalıştırmıştım. Üstün altılı bilgimi sonuna kadar kullanmıştım ama banko bulamamıştım. Bunu gören Çaykur, hemen yanıma geldi. 

"Nalko, görüyorum ki moralin bozuk, canın sıkkın. Eski dostuna anlatabilirsin derdini." dedi. "Banko bulamamış olmam mümkün Çaykur, yeğenlerim sayfama girip girip bakıyordur, Dayı'mız bankosunu verse de cebimizi şişirsek diye bekliyordur. Ama benim bankom yok. Onlara mahcup olmam an meselesi." dedim. "Kafana taktığın şeye bak Nalko, ben de hayat memat meselesi sanmıştım. Şu bisküviyi aç da yiyelim. Sonunda aklına gelecektir" dedi. Paketi elime aldığım anda mayın dedektörlerimin devreye girdiğini, üstün altılı bilgimin çalıştığını hissettim. İşte o anda Çaykur'un bana kripto banko verdiğini anlamıştım. Ama üstün gavurca bilgimi de kullanmam mümkün olmalıydı. Point Of Finally'yle Gelencan bankoları karşımda duruyordu. 

Onunla göz göze geldim. Bana göz attı. Paketin içinden bir bisküvi alıp çayıma bandırdı, sonra da bana yedirip tezgahın başına geçti. Hemen bülteni çıkarıp müthiş kurgumu yazdım. Sonra da koşa koşa eve dönüp sitedeki yeğenlerime yolladım. 

Sen de şimdi hemen ganyan sayfanı açıp müthiş kurgumu oyna. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

3 GELENCAN // 1
2,5,8,6,4
2,3,5 // 9,1
2,6 // 4,5
2 POINT OF FINALLY BANKO
4,2,5,6,8,3

27 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski