27 Ocak Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU 7.294 TL)

 


DRAGON FIRE: İkisi kısa vade, biri de açık yarış olmak üzere Akın Sözen idaresinde üçte üç yapan Rock Solid ve de ekürisinin kazandığı bu iki mücadeleden iki kez ikinci bir defa da üçüncü olarak ayrılan Dragon Fire ikilisinin bir kez daha yanıltmayacağına inanıyorum. 

YOOMEE: Bugünkü programda Halis Karataş, kilit isim olacağa benziyor. Bineceği açık ara favorilerle sergileyeceği performans, programın kaderini tayin edecek. Yoomee ise onlardan ilki. Start aldığı yedi yarışta dört birincilik ile dikkat çeken başarılı isim, son olarak Karataş idaresinde çıktığı 1400 metre mesafeli kısa vade yarışta Lion Of Runner'a çok az farkla kaybetmişti. Orijin olarak orta mesafeye kadar iyi koşacağını işaret eden bir durum söz konusu ve bu sebepten ben bugün bu uzun mesafede biraz temkinli yaklaşacağım. 

QUEEN AKARCA: Dişilere karşı çıktığı son üç uzun mesafe yarışından da birincilikle ayrılan Queen Akarca, orta mesafede katıldığı son startında da yine dişi rakiplerinin arasında 4,5 boy gibi net bir farkla kazandı. Bugün Karataş idaresinde uzuna çıkacak olan kısrağın rakipleri arasında birkaç dişli isim olsa da mevcut form durumu ile alternatif tek olarak işaretlenebileceğine inanıyorum. 

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İzmir At Yarışı Tahminleri

2,9,7,10,5,3
1,6,5,7,2
2 DRAGON FIRE BANKO
5,1,3
1 QUEEN AKARCA // 3,5
3,7,8,5,1

54 TL // 162 TL

ALTILI GANYAN 7.294 TL İKRAMİYE VERMİŞTİR.

Daha yeni Daha eski