27 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Geçen gün köyden Dana Mıstık'la gizli bir görüşme yaptım. Nalko, halimiz harap dedi. Nedenini sorduğumda da "Piyasada öküz, inek kalmadı. Tavuklar istediğim gibi kunlamadı. Hükümet süte, ete KDV dampingi yapacakmış ama o da kurtarmayacak haberin ola. Kıtlık kapıda" derken çok mahzundu. Onu daha önce hiç bu kadar karamsar görmemiştim. Her an her şey olabilir. 

Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bana iki müthiş banko söyledi ama notunu da düşmeyi ihmal etmedi. "Dayı'm sana iki müthiş bankom var ama birine temkinli yaklaşman mümkün olmalı. Beşinci ayakta TJK Reisi bir film çevirebilmesi söz konusu. Ufak oyununa Queen Akarca'yı banko ver. Halis Karataş yeğeninin bu oyunu bozması da mümkün olabilir. Son ayakta Demirdalga resital yapacak. Üçüncü, dördüncü ayak üç atın dışına çıkmaz." derken çok inançlıydı. 

Yeğenim görüyorsun, istihbaratım her yerde. Sadece beygir değil, ekonomide de son dakika bilgilerini merkezinden alıyorum. Sen benim dediklerimi sakın kulak arkası yapma. Sonra başını duvarlara vurup "Dayı'm beni ikaz etmişti ama ona kulak vermedim" diye diye gezersin.

Aldığım son istihbarata göre sitedeki yeğenlerime eskisi gibi omuz verilmiyormuş. Meteliğe kurşun atmaya başlamışlar. Sitenin yükü omuzlarına ağır gelmeye başlamış. Cüzdanları delik geziyorlarmış. Bunu kabullenmem mümkün değil. Gereğini yap yeğenim. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

10,7,2,5,4,6 // 1,8
3,5,1,4,8,7
2,1,4
5,3,1
1 QUEEN AKARCA // 5,3
10 DEMİR DALGA BANKO

64,8 TL // 194,4 TL

Daha yeni Daha eski