28 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

 


Süpersin Seko yeğen. Dün senin verdiğin İzmir bültenini oynayan emekli takımından Cingöz Selami, 7 bin gaymeyi cebine koyup kahveye küheylan gibi girdi. Beni taş konkende düelloya davet etti. Ne oldu dersin? Onu don mintan bıraktım. Kumarı hiç sevmem yeğen. Gazozuna tavla bile oynamam. Sakın beni yanlış anlayıp da "Dayı'm yoksa bir kumarbaz mı" diye yanındaki yardakçılarına sorma. Ben bunun gibi kumarbazları söğüşleyip ertesi gün garip gurebaya hayır yaparım. Kumar parasını evime sokmam. Kapıdan girerken saksının altına koyarım. Yerini de benden başkası bilmez. Bazen kendim bile unutuyorum, haberin ola. 

Bunları bırak yeğen, ben gereken dersi veriyorum. Dün Dürbün Necdet'le yaptığım gizli görüşmede bana verdiği iki banko da dudağını uçuklatacak, haberin ola. Aslında üç müthiş banko verdi ama birini devirmem lazım. Yoksa simit ayran parası almamız söz konusu olur. 

Dürbün'ün dediğine göre Kayasel, zıpkın gibiymiş. Bunu duyan Ahmet Çelik yeğenim ona bir daha binmek istemiş. Gelen teklifleri elinin tersiyle itmiş. Büyükyıldız da fişek gibi hazırlanmış. Necdet, dürbünüyle onun galobunu izlerken bir kuşla yarıştığını, en az 10 boy fark attığını görmüş. Geçilmesi mümkün değil Nalko, derken kendisine çok güveniyordu. Onu hiç bu kadar kendine güvenirken görmemiştim. 

Yeğen, dün yine Sinan Ateş yeğenimin katilleri, azmettiricileri bulunamadı. Onun Tomris Hatun lakaplı karısı da yiğit gibi meydana çıkıp er kişilere ders verdi. Gözlerinden öperim. Sakın ola, bana ne, deme yeğen. Bu namlular üstüne doğrultulmuş şekilde yıllardır geziyorum. Bir gün sana da döner. Dayı'm beni uyarmıştı demene de fırsat kalmaz. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,4,3,2,6,5
3,1,4,2,5,6
5,3,1,2,4
1,4,3,2,5,10,7
1 KAYASEL BANKO
4 BÜYÜK YILDIZ BANKO

189 TL

2. ALTILI

1,4,3,2,5,10,7
1 KAYASEL BANKO
4 BÜYÜK YILDIZ BANKO
5,1,3,6,4,2
6,1,7,4,3
2,5,6,8,9,7

189 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski