29 Ocak Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün süper uyandım. Akşam ultra lüks evimde vereceğim maskeli balo için bütün hazırlıkları tamamladım. Sen dün ganyanda "Dayı'm da bugün üstün altılı bilgisiyle hazırladığı müthiş İstanbul kurgusunu vermedi. Allah Allah! Başına bir şey mi geldi acaba" diye sağındaki solundaki yardakçılarına sorarken ben Kokteyl Mustafa'yla beraber hazırlıklarımı yapıyordum. 

Balomun şeref konukları Büllük Adnan, Yancı Hikmet, Çarkıfelek Osman, Dümbelek Kadir. Şaşırma yeğenim. Daha dinle. Maskeli balomun en önemli özelliği hiç kimsenin maske takmayacak olması. Asıl amacım Büllük ve yardakçılarının maskesini düşürmek. Davetliler bana "Nalko, madem maskeli balo, niye maske takmıyoruz" diye merakla soruyor. Onlara verdiğim tek cevap var: Karaman'ın koyunu, sonra çıkar oyunu.

Gece başladığında bütün konukları kapıda Erkete Orhan karşılayacak. Girenlere şampanya ikramını da mahalle takımından Şebek Necati yapacak. Çaykur Rıza da içki içmeyenlere çay servisi yapacak. Orkestram da hazır yeğenim. Çalgısız çengisiz olman. Roman mahallesinden  Cepçi Sülo'yu çağırdım. Yanında Klarnet Sinan, Davul Adnan, bir de Zurna İsmail gelecek. Eski pavyon güllerinden dansöz Zilli Fatma da emekli takımını söğüşleyecek. Onunla bir anlaşma yaptım. Ne toplarsa yarı yarıya. 

Gece başladıktan sonra herkes eğlenip sarhoş olacak. İşte o anda elimde şampanya kadehimle sahneye çıkıp gecenin konuşmasını yapmam mümkün olacak. Çılgınlar gibi eğlenen Büllük Adnan'la yardakçılarını sahneye davet edip asıl planımı uygulamaya koyduğumda herkesin şaşkınlıktan ağzı açık kalacak. Onların maskesini tek tek düşürüp "Bu baloda tek maske takan onlardı" deyip geceye damgamı vurmam söz konusu. Sonra da dördünü mahalle takımından Goril Orhan'a sepetletip asıl konuklarımla geceye devam etmem mümkün olabilir.

Görüyorsun yeğenim, üstün zekamı hafife alan düşmanlarımı gafil avlayıp onları madara etmek benim işim. Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

1,3,2,4,5,6
5,3 // 1,2
1 CARAMEL MACCHIATO // 3
11,1,4,3,6,5
13 TAŞKIRAN BANKO
5,2,1,6

43,2 TL // 172,8 TL

2. ALTILI

11,1,4,3,6,5
13 TAŞKIRAN BANKO
5,2,1,6
5,6,4,2
4 DEVİRENAĞA // 8
13,4,6,14,3,2

86,4 TL // 172,8 TL

Daha yeni Daha eski