31 Ocak Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben pek iyi değilim. Bir aydan fazla oldu ama Ankara'nın göbeğinde işlenen suikast aydınlanmadı. Koruma sayımı arttırdım. Sinan Ateş yeğenime canice kıyanlar bana neler yapmaz diye düşündüm. İtalyan mafyasından eski dostum Don Pito Karlo'yu arayıp buraya davet ettim. Yanında da Domuz Deviren Cilberto'yla Şampanya Patlatan Federiko'yu getirecek. Her an her şey olabilir.

Bugün Dürbün Necdet'ten gizli bir arama aldım. Çok heyecanlıydı. Bana dedi ki "Nalko sana bir sorum var. Söyle bakalım: Ata'mız Mustafa Kemal Atatürk nerede doğdu?" Bundan kolay ne var Dürbün. Üstün tarih bilgimi bile kullanmama gerek yok, dedim. Selanik'te doğduğunu 6 yaşındaki çocuklar bile bilir. İşte o anda gizli aramayı bitirdi. Bunun kripto bir mesaj olduğunu anlamam uzun sürmedi. 

Bana beşinci ayaktaki Selanik Aslanı'nı banko veriyordu. Gözlerinden öperim Dürbün. Sağ olasın. Onunla bu gizli görüşmeyi yaptıktan sonra hemen önüme bülteni çekip incelemeye başladım. Mayın detektörlerimi de üstün altılı bilgimi de devreye soktum. Artık altılıyı bulmamın, yeğenlerimin cebini şişirip yüzlerini güldürmemin zamanı geldi de geçiyordu bile. Şipşak bütün ayakları çözüp sitedeki yeğenlerime yolladım. Bundan sonrası da sana kaldı yeğen. Şimdi doğru ganyana gidip üzerine düşeni yap. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1,9,10,8,3,5,7
3,5,11
5,1,4
1,4 // 3,5
7 SELANİK ASLANI BANKO
3,10,6,8,9

94,5 TL // 189 TL

Daha yeni Daha eski