01 Ocak Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün Deli Kadir yeğenim beni telaşla aradı. "Dayı'm kağıdı kalemi hazırla, sana bugün paralı sitecilerin herkesten sakladığı müthiş bomba bankoyu vermem mümkün olacak." dedi. "Kimmiş yeğen, söyle bakalım." diye sordum. "Sana çok Güvendik Dayı'm." dedi. Onu alnından öpüp telefonu kapattım. 

Yeğen, bugün inzivaya çekilip Adana bülteni hakkında uzun uzun düşündüm. Mayın dedektörlerim en çok ilk iki ayakla son ayakta sinyal verdi. O koşularda her an her şey olabilir. Bombalarımın patlaması an meselesi, haberin ola. 

İki hafta önce yanıma gelen Büllük Adnan, onun yeğenine iş bulmam için önümde diz çöküp bana yalvardı. Çevremin genişliği onu etkilemişti. İstesem onu hemen işe sokmamın mümkün olduğunu biliyordu. Ona kıyamadım. Bir telefonla yeğeni Bamya Mustafa'ya süper bir iş buldum. Büyük bir mağazada temizlik müdürü olan Gırgır Serdar yeğenimi aramamla onu işe alması bir oldu. Bamya Mustafa, beni arayıp teşekkür etti. Şimdi diyeceksin ki Dayı'm bana bunu niye anlattı? Ben boş konuşmam yeğen.

Üç ay önce Teker Seker seyis yeğenime de Veli'de iş bulmuştum. O gün bugündür her gün beni arayıp gizli istihbaratlarını vermesi, Sülo yeğeninkiyle karşılaştırıp müthiş kurguma eklemeler yapıyor olmam söz konusu oluyor. Onun verdiği istihbaratlarla üstün altılı bilgimi bir araya getirip gücümü tam kapasite kullanmam mümkün. Artık sana da söğüşlemek kalıyor yeğen. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

3,1,2,6,7
2,3,9,8
3 GÜVENDİK BANKO
1,6,5
6,5,3,1
4,1,3,8,2

180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski