24 Ocak Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri


 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben hiç iyi değilim, haberin ola. Bugün yine moralim sıfır. TJK Reisi keyiften havaya uçuyor. Benim morali bozukken gücümün zayıf olduğunu bilmesi mümkün. Ama yeğen bilmiyor ki sahada benim için canla başla çalışan seyis yeğenlerimin morali süper. Bugün onlar ne dediyse sana onu vermem söz konusu olacak.

Bakıyorum da yeğen bana dönüp "Dayı'm niye moralin sıfır" diye sormadın. Niye olacak yeğenim, Sinan Ateş yeğenin katilleri hâlâ sokakta cirit atıyor. Her gün onu seven bir milyon kişinin paylaştığı fotoromanlara, sinema filmlerine bakıp iç geçiriyorum. Ona nasıl kıydılar inan ki anlamıyorum. Yavrucaklarının ağıtları kulaklarımdan gitmiyor. Bunu kabullenmem mümkün değil. Ankara'daki hatırlı dostlarımın olaya el atması an meselesi. 

Dün akşam eski hâkim dostlarımdan biri bana "Nalko, bu cinayet çözüldü ama seçimden önce açıklanması zor. Biraz sabret" dedi. Sabrımın sınırları zorlanıyor, haberiniz ola. Her an toplu tabancamı belime takıp eşkıyalığa başlamam söz konusu olabilir. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri

3,4,10
3,5,6,4,7
2,8,9,6,5
1 ÖZENGER BANKO
9,
6,7,8
1,9,11,2

180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski