01 Şubat Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


ASLAN LUIGI: 2000 metre mesafeli handikap 15 mücadeleyi de 60,5 kg ile ve üç boy fark yaparak kazanan Aslan Luigi zaten benzer bir grubu gerisinde bırakmıştı. Bugün de yine usta jokeyi ile piste çıkacak olan safkan, 600 metreyi 36,5 işindeki çok rahat görüntüsü ile güven veriyor olup bankomdur. 

SURPRISE STORM: Hazırlıklarını Bursa'da tamamlayan Surprise Storm, yarış hayatının ilk koşusunu da Bursa çiminde yapıp kazanmış, ardından da yine aynı pistte düzenlenen Açık 3 mücadelede Lady North'a az farkla geçilmişti. Daha sonra sıkıntıları baş gösteren safkan, etkisiz kum yarışının ardından geri alınmıştı. Özellikle ocak ayı içerisinde yaptığı uzun işlerle toparlanıp son yaptığı 800 metreyi 49 işinde de kazanabilecek durumda olduğunu göstermesiyle favorim.

ANADOLU KOPARAN // TALE OF THE WEST: Bugün Karataş kendi atına binince Anadolu Koparan boşta kaldı ve Ayhan deklare edildi. İlk iki startındaki performansı burası için yeterli görünen ve son kısa işinde çok canlı duran safkandan etkili bir performans gelebilir. Gazi şampiyonu Call To Victory ile tam, yine kalite isimlerden Kuloğlu ile anneden kardeş olan Tale Of The West de artan form durumuna sahip olup ilk rakiptir. 

ANABELLA // ÇİRÇUZ: Her geçen gün artan bir form grafiğine sahip olmakla birlikte bu mesafelerde çok başarılı işlere imza atan Anabella ile grubun ağır topu olan ve bu mücadeleye de uzun zamandır uzun işlerle hazırlanan Çirçuz ikilisi ön planda olsa da farklı orijini ile dikkatimi ilk günden beri çeken ve son startında Always Lucky'yi geçmeyi başaran Angel Of İsland da ihmale gelmez. 

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 ASLAN LUIGI BANKO
4,5,2,7,3
1,3,6,5,2
1,3,4,2
6,1,7
10,1,11,4

180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski