02 Şubat Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğen, iyi misin? Aldığım istihbarata göre bugün Sinan Ateş yeğenimin katilleri için çember daralmış. Yakın zamanda bu iş bitiyormuş. Amerikalı dostum Jek, Amerikan Reis'i Bidon'un evine şampanya taşıyan fedailerini görmüş. Oyun büyük yeğen. Ama unutma, benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Yakında evimde müthiş bir kutlama partisi vermem mümkün olabilir. Bugün mahalle takımından Bizon Ahmet, Timsah Sedat, bir de Zürafa Kazım geldi. Onlara süper lüks evimin süslemesini yaptırdım. Nakliye Vedat da siparişlerimi aldı. Özel konuklarım olacak. 

Dün Çaykur Rıza'yla "Nalkapon evinde süper lüks bir parti verecekmiş, davetiye isteyenler kahveye gelsin" diye mahalleye haber saldım. 2356 kişi geldi yeğenim. Ben de mecburen eleme yaptım. Evlileri en başta eledim. 18 yaşından küçüklere yasak koydum. Nişanlılarla, sözlüleri, bir de yavuklusu olanları da çıkardıktan sonra geriye 128 kişi kaldı. Yine de bu korunada süper lüks geniş evimin kapasitesini aşması mümkündü. Kalanları alıp çocuk parkına götürdüm. Tik tak Orhan'ı da yanıma aldım. Kaydıraktan kayıp salıncakta sallandıktan sonra tahterevallinin üstüne çıkacaklardı. Onu dengeye getirip oradan sıçrayıp havada parende attıktan sonra koşarak yanıma en hızlı gelen 15 kişi şeref konuğum olabilecekti. 

İlk başta göstermek için ben yaptım. Tik tak Orhan'ın kronometresi patladı. Eve gidip yeni kronometre getirdi. Hızımın karşısında o da çaresiz kalmıştı. Hepsi tek tek parkura çıktı yeğenim. Tombalak Hasan 7 dakikada bitirip en başta elendi. Tazı Burhan, neredeyse rekoruma yetişecekti. Çita Mustafa da onun kadar hızlıydı. Kaplumbağa Kenan bitiremedi. Maymun Murat da çok hızlıydı. Gerisi elendi. Çünkü başta, beş dakikayı geçen otomatik elenir, diye şart koşmuştum.

Elimde üç kişi vardı: Çita Mustafa, Tazı Burhan, Maymun Murat. Ama yetmezdi yeğenim. En az 15 kişi lazımdı. Büllük Adnan'la Yancı Hikmet de partime katılmak için ayaklarıma kapanmaya hazırlardı. Onlar gelirse Çarkıfelek Kemal'i de getirirlerdi. Düşmanlarımı özel süper lüks partime çağırıp onlara bir ders vermemin vakti gelmişti de geçiyordu bile. Çaykur Rıza'yı şeref konuğum yaptım. Kahvecinin çırağı da gelecekti. Erkete Orhan, Süpürgeci Sülo, Karşıyakalı Cemo da dünden hazırdı. 

Sıra dansöz, darbukacı, klarnet ustası bulmaya gelmişti. Eski pavyonculardan Dümbük Mehmet'i aradım. Hepsini hemen ayarladı. Artık hazırım yeğenim. Felekten bir gece beni bekliyor. Yeter ki Sinan Ateş yeğenimin katillerinin kelepçelendiği haberini almam mümkün olsun. Ondan sonra ortalardan kaybolmam, CIA'in, KGB'nin, FBI'ın bir araya gelse de bulamaması söz konusu olabilir. 

Akşam cebin şiştiğinde nevaleni almayı unutma. Her ne kadar dinamit lokumları döşemiş olsam da bu bültenin gaymeleri ufak olacağa benziyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3,6,5,2,1
6 SIESTRA // 1
5,7,1,4,6,3
5,8,3,1,2
1,3,6,5,4
2 YİĞİT KRAL BANKO

90 TL // 180 TL

2. ALTILI

5,8,3,1,2
1,3,6,5,4
2 YİĞİT KRAL BANKO
1,2,4,3
7 TOYGUNHAN // 3,8
1,10,11,3

60 TL // 180 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski