04 Şubat Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri


 

Şu anda moralim çok bozuk. Bunu kabullenmem mümkün değil yeğenim! Dün sana İzmir bülteninde iki müthiş geçilmez banko verdim. Ama apranti yeğenlerim ne yaptı? Onlara verdiğim şansı kötüye kullanıp ikisini de hatalarıyla kaybetti. Bundan böyle onlara İzmir'de ekmek yok. Müthiş kurguma onları banko yazmam için kapıma gelmesi an meselesi. Yüreğim taş gibi sertleştiğinde onu yumuşatmanın zor olduğu söylentileri doğrudur. 

Bugün Dürbün Necdet bana gizli bir arama yaptı. İlginç ilginç konuştu. Onun ne demek istediğini en başta anlamasam da üstün zekam sayesinde bana kripto mesaj verdiğini fark etmem uzun sürmedi. 

Süper zeka son teknoloji telefonumu açar açmaz "En sıkı dostum sensin vahşi kız! Seninle Berke diye bir oğlumuz olsun." dedi. Yanlış aradın herhalde Dürbün, yavuklunu ara, dediğimde "Nalko, doğru numarayı aradım. Sana yazdığım son şiiri dinletmek istemiş olmam mümkün. Çil çil gaymeler yolda, anlarsın ya" diye cevap verdi. İşte o anda bunun kripto bir mesaj olduğunu anlamış olmam söz konusuydu. 

Ondan istihbaratı aldıktan sonra hemen elime Adana bültenini aldım. Her ayağı tek tek çözdüm. Ama verdiği iki müthiş bankonun orada mayın detektörlerim sinyal verdi. Bir sorun olduğunu anlamam an meselesi oldu. Hemen yanına tespit ettiğim bombaları da ekleyip kodaman kurgusunu garantiye aldım. Ufakçı yeğenlerim de artık Dürbün'ün bankolarını bekleyecekler. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

7,8,4,1,2
3 SIKIDOST // 1
3,5,7,6
3,6,1,10,5,2
7,8,6,9,11
2 DEMİRBERKE BANKO

90 TL // 180 TL

2. ALTILI

3,6,1,10,5,2
7,8,6,9,11
2 DEMİRBERKE BANKO
5 VAHŞİ KIZ // 1
5,3,4,2,1
4,3,11,12

90 TL // 180 TL


Daha yeni Daha eski