05 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı TahminleriYeğenim dün gece başıma ne geldi bir bilsen. Tam kahveden çıktım ultra lüks evime doğru yürümeye başladım ki bir de ne duyayım? İki tane sivri burun kundura sesi. Üstün duyma gücüm sayesinde de ellerindeki Bond çantanın varlığını arada sırada dizlerine vuruşundan anlıyorum. Karanlıkta kendilerini gizlemek için siyah takım elbise giyinip siyah gözlük takmış olduklarından emin olmam da mümkündü. 

Onları çıkmaz bir sokağa doğru çektim. Adımlarımı hızlandırıp arayı açtım. Sokağın başına geldiklerinde çöplüğü karıştıran kedi korkup kaçtı. Camdan bakan Meraklı Melahat da içeriye girip perdesini çekti. Bir onlar kalmıştı bir de ben. Sokağın ortasına doğru yürüyüp tam karşılarına geçtim. Sonra da onlara tek bir söz söyledim: Benimle dans etmek zordur samba bilmeyen piste çıkmasın. 

Güldüler. Bond çantalarını bırakıp üstüme doğru koşmaya başladılar. Sokağın sonuna doğru koşmaya başladım. Kaçtığımı düşündüler. Sokağın sonundaki duvar çok yüksekti. Atlamam söz konusu olamazdı. Beni sıkıştırdıklarını düşündüler. Hızımı biraz azaltıp onların yaklaşmasına izin verdim. Tam duvara vardığımda da atletik vücudumu kullanmamın zamanı gelmişti de geçiyordu bile. Birden duvarda dikine yürümeye başladım. Sonra da kendimi geriye atıp havada takla atarken onlara gülümsedim. Şoka uğradılar. Şimdi onları duvarla kendi arama sıkıştırmıştım. Kemerimi de havada takla atarken çıkarmıştım. Hemen bellerindeki toplu tabancaya sarıldılar. Kemerimi halat gibi kullanıp silahları ellerinden aldım. İşte o anda önümde diz çöküp her şeyi anlattılar. TJK Reisi onları beni imha etmeleri için tutmuştu. 

Onları çocuklarına bağışladım ama tek bir şart sundum. Hemen kabul ettiler. Alınlarına yazacaklarımı doğrudan gidip TJK Reisi'ne okutacaklardı. Ne yazdığımı merak ettiğini bilmem mümkün ama sabırlı ol yeğen. Onu da sonra anlatırım. Sen bugün keyfine bak, gerisini düşünme. Köpüklü kahveni söylemeyi de unutma.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,2,3,5,6
1,11,3,2
1 ASK THE LEGEND BANKO
7,5,6,12,2,1,3,4
2,4,5,1
3 BOZARSLAN // 11

96 TL // 192 TL

2. ALTILI

7,5,6,12,2,1,3,4
2,4,5,1
3 BOZARSLAN // 11
3,1,2,5
1,4,2,8,10
3 BABAM BENİM BANKO

96 TL // 192 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski