20 Şubat Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı TahminleriDeprem felaketinin bugün 15. günü. Arkamızda yalnızca yıkılan binaları değil hayatları da bıraktık. Göçük altında can verenler, canını depreme verenler... Evsiz yurtsuz kalanlar, ana babasız evlatsız kalanlar... Allah'ım bir daha böyle bir acıyı bize yaşatmasın. 

IMPOSTER

Kuzey Yağmuru, Zappa, Junior Zappa gibi başarılı kardeşleri var. Daha ikinci yarışında maidenden çıkarken fena değildi ama daha iyi olacağının da sinyallerini verdi. Bugün karşılaşacağı rakiplerin potansiyeli de ortada. Sentetikte ve çimde beklentinin altında kalsa da kaba kumda iki defa koşup ikiliden düşmeyen Plus Ultra da geniş kuponlarda ihmale gelmez. 

WARRIOR JUSTEN

Böyle dengesiz yarışı uzun zamandır görmedim. Hangi at gelirse gelsin şaşırmam ama aralık ayında böyle bir grubu geçen Warrior Justen'ın rakiplerine oranla benim açımdan daha ön planda olduğunu söylemeden de edemeyeceğim. Bursa'daki 800 metrelik çalışmasındaki görüntüsünü beğendim. Aprantisi de çok başarılı. Temponun da işine yarayacağını düşünecek olursak yine o son 200 metre sprintiyle rakiplerini avlayacaktır.  

NALKAPON DAYI'DAN BURSA'YA 2 BANKO!

CARAMEL MACCHIATO

Beş kez koştu, tabeladan düşmedi. Son üç koşusunu da kazandı. Üstelik bunların ikisinde en az beş boy fark attı. Bugün Şartlı 4 koşuyu es geçip burayı tercih etti. Mustafa Çiçek kardeşim de bir kez daha bindi. Yani bütün oklar onu gösteriyor ama benim gönlümde bir aslan daha yatıyor. O da Berkar'ın kız kardeşi Mayra Sultan. Eğer kaba kumu yadırgamazsa bugün birincilik mücadelesinin tam içinde olur. Geniş kuponlara yazalım. 

Şans sizinle olsun. 

Hasan Kurtuluş Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5,1,2,9
3 IMPOSTER // 4
3,1,2,5,4
6 WARRIOR JUSTEN BANKO
6,5,4,1,9,8
6,1,8,5,4

90 TL // 180 TL

2. ALTILI

6 WARRIOR JUSTEN BANKO
6,5,4,1,9,8
6,1,8,5,4
1,3,5,6,2
2 CARAMEL MACCHIATO // 4
12,8,5,4

90 TL // 180 TL

Daha yeni Daha eski