21 Şubat Foto Finiş Antalya At Yarışı Tahminleri


AFTER ALL: My Sweet Lady, Fantastic Lero gibi kardeşlere sahip olan After All, İzmir'de katıldığı ilk yarışında pek göze batan bir performans sergilememiş olsa da sentetik pistte daha iyi koşacağına inandığım bir isim. Bugün orta mesafede koşulacak olan bu mücadele öncesi artan yarış tecrübesi ve kondisyonu ile favorim. 

DUYGU TAY: Bugün nasıl bu kadar geri planda kaldığını şahsen ben anlayamadım. Son startını bir üst gruba karşı koştu ve düzlüğe de çok rahat tempoda çıkıp sonlarda Güldürenkız'la kapıştı. Anne kardeşi Safiha'nın uzun mesafe performansı dikkate alındığında Duygutay'ın daha önceki uzun mesafeli yarışından iyi koşacağı bu form durumuyla uygun rakipler arasında şansı fazlaca olup bankomdur. 

BANU BEŞ: 1700 ve 1600 sentetikte kazandığı iki yarış sonrası 1400'de boyunla ikincilik aldı. Ancak bu safkanın annesi El Classico, uzun mesafeye çok yatkın bir kısraktı. Bushrangerların da 2400 metreye kadar koşup kazandığı bilinen bir gerçek. Bütün bunlar da bu safkanın uzayan mesafeleri daha iyi koşacağına işaret ediyor.

JOSELITO: 6 boy farkla çok rahat kazandığı yarış sonrasında Çetinel kazanırken ikincilikte kalan Joselito, o gün buradaki rakiplerinden bazılarını da gerisinde bırakmayı başarmıştı. Burada da boş kilosunun avantajını değerlendirecek olan safkanın sert rakiplerine karşı üstünlük kurma şansı bulunuyor.

CANOĞLUCAN: Sıkıntılarından ötürü son iki yılı aralıklarla koşarak geçiren Canoğlucan, aradan geldiği yarışta benzer bir grupta koşmuş, önde liderlik mücadelesine giriştiği yarışın sonlarına kadar da mücadeleden düşmemişti. Buraya daha hazır gireceği tartışılmaz bir gerçek olan ve 1000 metreyi 1.10 yaptığı işinde de toparlanmış görünen safkandan 1200 metre mesafeli bu koşuda beyaz bayrak ayna gelebilir. 

BERKALP // BANA MÜSAADE: İlerleyen yaşına rağmen harika yarışlar çıkaran Berkalp ile son üçüncülüğü üst grupta olan Bana Müsaade ikilisinin rakiplerinden daha ön planda olduğu bu mücadeleyi ben risk alarak iki atla geçeceğim. 

Şansınız bol olsun.

Foto Finiş Antalya At Yarışı Tahminleri

1,5,9,7,4,10
1 DUYGUTAY BANKO
1,3,2,9,5,10
8,1,2,5,7,3
4 CANOĞLUCAN // 2,11
2,1

64,8 TL // 194,4 TL

Daha yeni Daha eski