22 Şubat Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


OGHUZ KHAGAN: Kariyerinin ilk iki startına kısa mesafede çıkan Oghuz Khagan, bu koşularında ortaya koyduğu performansla bugün burada favori olmayı hak ediyor. Son uzun mesafeli yarışını dikkate almadığım safkanın istikrarsız grupta şansı epey yüksek durmakla birlikte iki ekürisi ile yaptığı çalışmada 1000'i 1.04 yaparken de oldukça formda bir görüntüye sahipti. 

BLACK GRAPE: Fedai'ye aynada kaybettiği son startında koşuya biraz gecikmeli başlamış ve de düzlüğe en geride çıkmıştı. Aslına bakarsanız son üç yarışında da kazanacak kadar iyi koşup ikincilikle yetinen bir safkan olduğu söylenebilir. Zor bir isim olduğu bilinen bir gerçek ve de aprantisi burada maharetini sergilemekle mükellef. Eğer doğru anda yürütürse bu grubu zorlanmadan geçeceğine şüphe yok. 

HAPPY VALLEY, GULFSTREAM, NEWCASTLE AT YARIŞI TAHMİNLERİ VE ERKEN BAHİS ORANLARI

ICE BREAKER: Yedi ay ara verdikten sonra katıldığı ilk mücadeleyi kazanan Ice Breaker daha sonraki koşularında düşündüğümüzden kötü koşmuş olsa da güç ve de potansiyel anlamında buradaki rakiplerinin büyük çoğunluğundan daha iyi olan safkanın yeniden buluştuğu jokeyi Gökhan Kocakaya idaresinde şansı epey yüksek. 

DAYI'DAN İSTANBUL'A CAZİP BANKO

BABY FACE: Üç aydan fazla bir süredir pistlerden uzak olsa da uzun süredir Ankara kumunda  çalışmalarını sürdüren safkanın nefes yönünden sıkıntı yaşamayacağı 1000'i 1.02 ve de iç pistteki son işinde 1000'i 1.03 dereceli galopları ile belli oluyor. 

Herkese bol şans dilerim.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

7,8,2,5,4
1,5,6,3,9
3,2,4,9,1,5
2 BLACK GRAPE BANKO
5,1,4,2
2 BABY FACE // 4

90 TL // 180 TL

Daha yeni Daha eski