21 Şubat Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

 


Dün Bursa son ayakta önerdiğim 4 safkan arasında ilk sırada şans tanıdığım Hedefim, %6 AGF oranıyla kazanarak beni yanıltmadı. İlk ayakta cazip bankomun ikincilikte kalması bizi beşliye yöneltmişti ama beşinci ayakta da baltayı taşa vurduk. Önümüze bakacağız. 

GENERAL BRIELLA

İlk defa uzuna çıkacağı bu koşuda rakiplerinin erkek olması da ayrı bir dezavantaj gibi görünse de kum pistteki üstün performansına ek olarak orijin bakımından da bu mesafeleri rahat çıkaracak yapıda olması General Briella'yı bir kere daha en tepeye taşıyor. Ekürisinin de bu mesafede hiç zorlanmayacak orijine sahip olması her iki kısrağı da favori hanesine taşımaya yetiyor. Küçük kuponlarda tek atalım. 

ZOLO MUUM // HİKAYE

Son karşılaştıklarında yakın aralarla bitirdiler ve önlerinde de Regardless vardı. Bugün onu baskın karakterinden kurtuldular. Hikaye önlerde giderken Zolo Muum bekleme yapacaktır. Sonlarda da bu iki safkan buluşacaktır diye düşünüyorum. Elbette Bedestan'ı da atlamamak gerekiyor. O da düzlüğe kadar sabırla bekleyecek olanlardan biri. Tempo yüksek olacağa benziyor. 

YİĞİT CAN'IN İKİ NET BANKOLU ADANA TAHMİNLERİ

BÜYÜK YILDIZ

Son koşusunda Ateşim'i sonlarda çok rahat yakalayıp kısa sürede hakimiyet kurdu ve potoya da kendinden emin fulelerle uzandı. Böylelikle tam bir grup atı olduğunu, gücünü, potansiyelini bir kez daha gösterdi. Vedat kardeşim bugün de altındaki tankla bu grubu affetmez. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

5,2,6,3,7,4
2,3,8,4,1,7,6,11
4,6,2
6 GENERAL BRIELLA // 4,1
1,5,2
1 BÜYÜK YILDIZ BANKO

64,8 TL // 194,4 TL


Daha yeni Daha eski