23 Şubat Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri

 


GOOD WINNER: King Man Go'nun Delawera'nın anneden kardeşi olan safkan ilk koşusunda Kurtellerin atı Quick Smart'ın altı boy gerisinde kaldıktan sonra 1600 metrede düşünülenin aksine kötü koşup dördüncü oldu. 1000-1.03 son uzun galobu dikkat çeken tay, burada biraz daha denk rakipleri bulmuş olmasıyla potoyu önde geçebilir. 

AĞATURBO: Erken dönemde girdiği grup yarışlardan dolayı yıpranarak kötü sonuçları hanesine yazdıran, zaman zaman iyi, bazen de kötü koşan Ağaturbo'nun kaba kumda katıldığı son koşusunda Yankıalp'a baş farkıyla geçilirken yaptığı yarışı tekrarlaması durumunda potoyu geçmesini bekliyorum. 

TURFFONTEIN, SOUTHWELL, GULFSTREAM TAHMİNLERİ VE ERKEN BAHİS ORANLARI

KARADÖKER: Neredeyse 7 aydır koşmuyor olsa da ara vermeden hemen önce El Nino, Best Friend, Robinson gibi rakiplerini zorlanmadan geçerek gücünü göstermeyi başaran Karadöker, çok uzun zamandır yaptığı çalışmalarında uzun mesafeli galoplarında 60 kg ile 1000-1.02 derece çıkartırken katılacağı ilk yarışa kusursuz bir biçimde hazırlandığını gösterdi. Yarışın temposunun da bu safkana yarayacağı düşüncesiyle bugün alternatif tek yazılmalı. 

ÇATALKAYA: Bu mesafedeki son üç koşusunda Maratoncu ile Last Conqueror'un arkasından ikinci, Delaware ile Wardenclyfee'nin arkasından üçüncülük yapan Çatalkaya'nın geçebileceği rakiplerini bulduğu bu grupta aldığı iyi sonuçların arkasından potoyu önde geçerek birinciliğe uzanmasını bekliyorum. 

Bol şans. 

Sezer İzmir At Yarışı Tahminleri

2,1,3,4,5
4,3,1,2,7
3,2,6,5
6 KARADÖKER // 4,3
1,4,7,5
3 ÇATALKAYA BANKO

60 TL // 180 TL

Daha yeni Daha eski