24 Şubat Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri

 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Kafamı biraz topladım. Zelzelenin bendeki etkileri azalmaya başladı. Her ne kadar zaman zaman son model televizyonumu açıp haberleri izlediğimde sokakta kalan insanları görsem de çadır diye bağıranları duysam da kendime söz verdiğim, moralimi yüksek tutacağım, böylece de yardımları toplayıp tır tır yollayacağım söylentileri doğrudur.

Bakıyorum da bugün Halis yeğenim de Akın yeğenim de Özcan yeğenim de Antalya'ya gelmiş. Ya seni beni yakarlar ya da cebimizi şişirirler. Onlara pek güvenmemem söz konusu yeğenim. Onun yerine Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle yaptığım gizli görüşmede bana verdiği atlara güvenmem mümkün olacak. 

Cemo'nun dediğine göre Çakırdağlı resitale hazırlanıyormuş. Lucky Justen de şov peşindeymiş. İkisinin keyifleri de yerindeymiş. Aradaki ayağı bulup bitmiş üçlü ganyan kuponu doldurmak için can atıyorlarmış. İki bankolu müthiş altılı kurgularını da dün akşamdan yatırmışlar. İkisinin de gözlerinden öperim. 

TEK AT ANTALYA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Bu TJK Reisi'ni de anlamak zor yeğen. Her gün en az üç gavur yarışı koyuyor. Sonra da benim Urfa'daki köy ağam kan ağlıyor. Madem bu kadar yarış koyacaksın o zaman Urfa, Elazığ, Diyarbakır yarışı koy ki kendi vatandaşının cebi şişsin. Gavur hayranlığından bıktım yeğenim bıktım. Sen sen ol onun tuzağına düşme. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Antalya At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

8,4,12,5
3,11,7,14 // 6,9,8,2,1
7,8,2,6,1
1 ÇAKIRDAĞLI BANKO
1,3,8,7,4,6,2,9
2 LUCKY JUSTEN BANKO

96 TL // 216 TL

Daha yeni Daha eski