26 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Süpersin Seko yeğenim! Dünkü müthiş İstanbul kurgunu emekli takımına oynattım. Hepsi de 3.540 gaymeyi cebe indirdi. 3500 gaymesini yardım parası olarak topladım. Sayende bir tır dolusu malzeme aldırdım. Sayemde sevaba girdin.

Bana bak yeğen! Bu söylediklerimin aramızda kalması mümkün olmalı. Eğer bir başkasına anlatırsan peşimize kimlerin düşeceğini bilmen söz konusu. Zelzele olduktan sonra hemen kodaman yeğenlerimi arayıp yardım kampanyası başlattım. İlk tırı yükleyip yola çıkarttım. Yollar çok kalabalıktı. Gönderdiğim yere varması uzun sürdü. İkinci tırı da yükledim yeğenim. Arkasından onu da yolladım. O da ne yeğen? İkinci günün sonunda telefonuma gizli bir arama geldi. Yağmacılar iş başındaymış. Bizim şoför korkudan sağa çekip beklemeye başlamış. O sırada da Yamtar Kenan'ı arayıp durumu anlatmış. 

Bunu duyar duymaz hemen yola koyuldum. Konya'ya vardığımızda trafik vardı. Kilometrelerce yardım konvoyu önümüzü kapatmıştı. Tek çarem üstün bacak gücümü kullanmaktı. Birden koşmaya başladım. Arabaların üstünden uça uça ilerleyip Konya'dan Hatay gişelere bir buçuk saatte koştum. Bizim tırı bulduğumda Kontak Suat, direksiyon başındaydı. Ona sadece tek bir söz söyledim: Sür. 

YİĞİT CAN İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bir iki saat gittikten sonra karşımıza birkaç densiz çıktı. Yağma yapmaya cesaret edemediler. Aldığım istihbarata göre jandarma olaya el atmış, yağmacıların dersini vermişti. Bunu öğrenir öğrenmez mahalleye dönmem, koordinasyon merkezimin başında durmam gerektiği söylentileri doğruydu. Tırdan indim. Geldiğim yoldan geri koştum. Bizim araba daha 50 metre ilerleyememişti. Gözlerim doldu yeğenim. Sanki Kurtuluş Savaşı'ndaydık. Herkes elinde avucunda ne varsa göndermişti. Biliyorum: Sen de üzerine düşeni yaptın.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1,5,4,6
3,2,1
3 KEEP YOUR DISTANCE BANKO
5,2,3,1,11
8,1,16,13,2,3,6,7
1 CANMETE // 8,5

72 TL // 216 TL

2. ALTILI

5,2,3,1,11
8,1,16,13,2,3,6,7
1 CANMETE // 8,5
2,3,7
1,11,9,10
1 GRAY WOLF BANKO

72 TL // 216 TL


Daha yeni Daha eski