01 Şubat Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


Yeğen seninle artık tevziyeye oynama vaktimiz geldi de geçiyor bile. Üstün altılı bilgimle yakaladığım bültenler cebini şişirdi. Oyun bitti. Şov başlıyor. Bugün sana iki bomba bankom vermem, eğer onlar kazanırsa da seninle Miami biletlerimizi almamız an meselesi. Unutma yeğen, bu tevziye kuponu, başka kuponlara benzemez. Oynamak yürek ister. Eğer sabah yürek yemediysen hemen kebapçıya koş. Sonra kapımı çalıp "Dayı'm ne dediysen oynadım, don mintan kaldım" deme. 

Süpürgeci Sülo'dan aldığım istihbarata göre bu bültenin en az 30 bin gayme vermesi söz konusu olabilirmiş. "Ahırlar karışık Dayı'm, seyisler tutmuş ikili üçlü kuponu oynamak için ortada dolanıyorlar ama tüyo alamıyorlar. Bugün benden sana banko çıkmaz. Ben de senin üstün yeteneklerine güveniyorum. Ne verirsen oynamam mümkün olacak." dedi.

Bunu duyar duymaz kollarımı sıvadım. Paralı sitecilerin 1.05 bomba bankolarını tek tek devirmek için mayın dedektörlerimi devreye soktum. O da ne yeğen? Dördüncü ayakta Tale Of The West bomba bankomla son ayakta Neris bankom koşuyor. Ufakçı yeğenlerim de yaşadı. Onlar için de yine 90 gaymelik müthiş bir kurgu vereceğim söylentileri doğrudur. 

Bugün Büllük Adnan dersini almış geldi. Yanıma oturup elimi öptü. Banko var mı diye sordu. Dün pataklandıktan sonra ondan böyle bir sırnaşma beklemem mümkündü. Bundan sonra sözümden çıkmayacağını biliyorum. Yardakçıları Yancı Hikmet, Çarkıfelek Osman, bir de Dümbelek Kadir de önümde diz çöktüler. Ben de onlara bir büyüklük yapıp Emekli takımından Kör İdris'in oğlu Sarı Selim'in sünnetini onlara verdim. Biri çalacak, biri de kesecek. Uzun zamandır mahalleden iş alamıyorlardı. Onlara ambargo uyguluyordum. 

Görüyorsun yeğenim, her ne kadar düşmanlarıma karşı acımasız olsam da adabıyla benden aman dileyip elimi öptüklerinde onları affetmem mümkün olabiliyor. Öfkelendiğimde bir çelik gibi sert olan yüreğim zaman zaman pamuk gibi yumuşayabiliyor. 

Şimdi sen de otur iyice düşün. Göbek adımın da risk olduğunu hatırla. Şunu da unutma: Benim adım sürpriz, soyadım bomba. Hızlıca karar verme. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola.  

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

2,5,8,4,1,3
7,2,3,4
3,2,6,5,4
3 TALE OF THE WEST BANKO
1,7,6,9,5
10 NERİS // 11

90 TL // 180 TL 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski