18 Şubat Foto Finiş Adana At Yarışı Tahminleri


Ülkemizin yaşadığı deprem felaketi hepimizi derinden yaraladı. Birçok insanımız evsiz barksız kalırken binlerce insanımız da göçen binaların altında hayatını kaybetti. Geride acılı anneler, yüreği yanan babalar, yetim evlatlar kaldı. Allah böyle bir acıyı bir daha Türk milletine yaşatmasın. Umarım ki bundan sonraki dönemde yetkili organlar gerekli önlemlerin alındığı hususunda daha etkili ve titiz davranarak çimentodan, demirden çalarak insan hayatına mal olan alçaklara göz açtırmazlar. Başımız sağ olsun. 

KAFA OKTAY: Kum pistteki ilk üç koşusunda kendinden emin bir şekilde aynaya uzanıp kazanırken çimde katıldığı son startında ikincilikte kalmıştı. 4 ay kadar pistlerden uzak kalmış olsa da bu mücadele için iç pistte yaptığı hazırlıklar yeterli görünen safkanın bilinen güç ve kalitesiyle potoyu önde geçebileceğini düşünüyorum. 

TANIŞIK: Orijin olarak bence son sınırı 1900 metre olan bir safkan ve bugün de rakiplerinin denkliğinden istifade ile şansı yüksek görünüyor. Dana önce bu mesafede buradaki Sıkıdost'a kaybetmişti ama o gün yarış az atlıydı ve tempo da düşük kalmıştı. Bu kez kalabalık bir grup var ve muhakkak ki şansı az duran isimlerden ön tarafı karıştıranlar da olacaktır. Ben bugün yarışın da Tanışık'a koşacağını düşünerek banko yazacağım. 

ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU: Birbirini geçme potansiyeline sahip beş güçlü ismin bir arada olacağı mücadelede şahsen ben tercih yapmakta epey zorlandım ve bu yüzden de öncelik sırasına göre kuponumda işaretleyip sizlerle paylaştım. Hangi isim kazanırsa kazansın beni şaşırtmaz. 

BRADAMANTE: Babası Reliable Man'in ülkemizde koşan temsilcilerinden ilki olan Fort Knox'un uzunda birinciliği var. Bradamante de gördüğü uzun mesafeli yarışın kazandırdığı tecrübe ile burada daha iyi bir performans sergileyecektir. 24-37 son işinde de iyi gördüğüm tay, öncelikli olarak değerlendirilmeli.

Şansınız bol olsun. 

Foto Finiş At Yarışı Tahminleri

5,4,6,3,1,2
5 KAFA OKTAY // 7,8
10 TANIŞIK BANKO
2,1,3,5,4
1,2,5
3,4,9,8

54 TL // 162 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski