23 Şubat Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri

 


COMMITMENT: Evvelki sene Kick Collen, Kuanpo, Airman gibi rakiplerini gerisinde bırakan Commitment, iyi gruplarda sergilediği performanslarla dikkat çekmişti. Bugün ise uygun mesafede ideal rakiplerine karşı piste çıkacak ancak ganyan oyunları yönünden pek tutulmadığı görülüyor. Oysaki safkanın potansiyeli bu rakiplerini geçmesine yetecek ölçüde. Güne sürprizle başlamamıza vesile olabilir. 

İYİKİM: Kariyerine İstanbul'da harika bir başlangıç yapan İyikim, sonraki süreçte kısa vadeli mücadelelerde iyi performanslar ortaya koydu. Ağustos ayında beş aylık bir araya girdikten sonra ocak ayı içerisinde gördüğü dört yarışla iyice toparlanan safkan, üç haftalık istirahat sonrası oldukça denk görünen rakipler arasında çıkacağı bu mücadeleden ekürisinin de katkılarıyla birinci olarak ayrılmaya çok yakın görünüyor. 

BÜYÜKDÜNYA: Daha evvelinde Karataş idaresinde iki kez piste çıkmasına rağmen aradığı neticeleri bulamayan safkan, kaba kumda çok etkileyici bir performansa sahip. Bu pistte katıldığı on koşunun sekizinde foto finiş çizgisine rakiplerinden önde varan Büyükdünya, ayrıca son dört startında da geçilmedi. Burada da zorlanmadan geçebileceği rakipleri bulan safkan, güveni hak ediyor. 

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri

1,12,2,11,9,6
3 İYİKİM BANKO
4,2,8,6,9
1 BÜYÜKDÜNYA BANKO
7,3,1,5,4
5,2,6,11,14,13,12,10

180 TL

Daha yeni Daha eski