03 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben hiç iyi değilim, haberin ola. Bugün cuma namazımı eda ederken aklıma birden Sinan Ateş yeğenim geldi. Onun cumadan çıktıktan sonra pusuya düşürülüp üstüne kurşun yağmuru yapılması beynimi kemirdi. Namaz bittikten sonra önlemimi almam gerektiğini bilmem mümkündü. Hemen mahalle takımından Goril Orhan'ı aradım. Bana fedailik etmesi için yanına on kişi alıp geldi. Beraber kahveye gittik. 

Tam onlarla durumu istişare ederken telefonuma gizli bir arama geldi. Ankara'daki eski dostlarımdan Gizli Takip Mustafa arıyordu. "Nalko, Sinan Ateş'in katillerine 31 Aralık'ta genel af çıkacağı garantisi verilmiş olması mümkün. Buna çok güveniyorlar gibi geldi bana. Yeni istihbaratlar alırsam seni haberdar ederim" deyip kapattı. Konuşmayı duyan mahalle takımından Goril Orhan ayağa kalkıp "Bunu kabullenmem mümkün değil. O katillerin hepsi yargılanmadan bana uyku yok Dayı'm" diyerek masayı havaya kaldırdı. Sonra da yere vurup parçaladı. Çaykur Rıza müdahale edecekti ama ona göz işareti yapıp "Zararın bende" mesajı verdim. 

Bir aydır kahvede başka bir şey konuşulmuyor yeğenim. Taş konken oynarken bile keyfimiz kalmadı. Hiçbir şeyden zevk almıyoruz. Herkes perişan. Bu olayın hemen çözülmesi mümkün olmazsa yakında isyan çıkması, bu öfkenin mahalleye taşması söz konusu olabilir. 

Bugün sana Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden aldığım gizli bilgilerle yaptığım müthiş İzmir kurgumu veriyorum. Tadını çıkar. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

7,8,10,12,2,3,1,5,11,9,6,4
2,3,1,9,4,6,8
3 SUR ŞAHİNİ BANKO
1,3
1,2
1 GRAND SUN // 5,12,11

50,4 TL // 201,6 TL

Daha yeni Daha eski