22 Şubat Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Zelzelenin üstünden 16 gün geçti yeğenim. Yeni zelzeleler de olmaya devam ediyor. TJK Reisi de kendi derdine düşmüş. Her gün iki yerli, dört de yabancı yarış koyup kasayı doldurmanın peşinde. Bunu kabullenmem mümkün değil. 

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenime gizli bir arama yapıp onunla dertleştim. İki akrabasını enkazın altında bıraktı. İki gözü iki çeşme ağladı. Sakın ola ondan istihbarat aldığımı zannetme. Büyüğü olarak onu teskin etme görevimi yerine getirmem söz konusu oldu. 

Dün iki deprem mühendisini evime davet ettim. Bütün kolonları tek tek incelettim. Ultra lüks evimin sapsağlam olduğu, dokuz şiddetinde depremde koltuğuma oturup viskimi yudumlarken bültene çalışabileceğim, evi yıkılan olursa gönül rahatlığıyla konuk edebileceğim söylentileri doğruymuş.

SERKAN YAŞAR İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Ev demişken yeğenim, sana anlatmazsam olmaz. Bizim mahallede Emlak Mustafa var. 1250 dairesi olduğunu da bilmem mümkün. Aldığım istihbarata göre bunların 532 tanesi boştu. Onu mahalle takımından Goril Orhan'a havale ettim. 232 evini zelzeleden kaçıp buraya gelenlere tahsis etmesi an meselesi. Eğer senin de boş evin varsa içine evsizleri koy ki sevabın artsın. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

8,1,6,7,4
1,5,6,9,3
4,3,1
2,3,8,6
4 HARLAN DRAKA BANKO
7,4,10,11

180 TL

Daha yeni Daha eski