01 Nisan Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


Şov var yeğen şov! Dün sana verdiğim müthiş İzmir kurgusunda resital yaptım. Sana verdiğim iki müthiş banko da görevini yapınca 944 gaymeyi cebe indirdin. Haydi yine iyisin!

Bugün de Süpürgeci Sülo yeğenim müthiş hazırlanmış. Verdiği gizli istihbaratlar sayesinde cebini şişirmem an meselesi. Dediğine göre üçüncü ayaktaki Sphendone'ye binen Gökhan Kocakaya yeğenim son koşusunda hata yaptığını kabul etmiş. Antrenörle yaptığı gizli görüşmede bu yarışı kazanma sözü vermiş. At da fişek gibiymiş. Dördüncü ayakta koşan Çakalın Kızı da uzun mesafeye çıktığım, kendime rakip tanımadığım, zıpkın gibi hazır olduğum söylentileri doğrudur diyerek Veli'de caka satıyormuş, haberin ola. 

Yeğen. Dün iftar iki saat önce kahvenin yolunu tuttum. Emekli takımıyla iki lafın belini kırıp zaman geçirmem mümkün olacaktı. Böylece iftar saati yaklaşacaktı. Başım önde, aklımda bin film dönerken karşıma sakat bir kedi çıktı. Onu yakalayıp tedavi ettirmek için hamle yaptığımda ara sokağa kaçtı. Peşinden gittim. O da ne yeğen? Kuytu bir köşede Yancı Hikmet'le Büllük Adnan bir olmuş orucu yiyorlar. Bir ellerinde ekmek arası helva, öbür ellerinde de gazoz. Yancı Hikmet son lokmasını alıp cebinden tütününü çıkardı. Sonra da yaktı. Onları gizlice izledim. Ses çıkarmadan kahveye geçtim. 

İftar saati yaklaştı. Kodaman Necmi'nin iftar programına yetişmek için kahveden çıktık. 3000 kişilik sokak iftarı düzenliyor olması söz konusuydu. VIP masam çoktan ayrılmıştı. Yolda Yancı Hikmet'le Büllük Adnan da bize katıldılar. Onlara dönüp "Büllük, oruç nasıl gidiyor" diye sorduğumda "Nasıl olsun Nalko, biraz zorlanmam mümkün olsa da günü gününe tutuyorum" dedi. 

Sokağa geldik. Herkes yerini aldı. Ezan okunmadan önce Kodaman Necmi mikrofonu eline alıp şeref konuğu olarak beni takdim etti. Sonra da ceketini ilikleyip kürsüye buyur etti. Her ne kadar gösterişten uzak yaşayıp mütevazı bir hayat sürsem de Kodaman'ı kıramadığım söylentileri doğrudur. Kürsüye çıktığımda ilk iş olarak Yancı Hikmet'le Büllük Adnan'ı ayağa kaldırdım. Herkese başlarıyla selam verdiler. Sonra da dedim ki "bugün Büllük'le Yancı'yı ekmek arası helva yanında gazoz gömerken gördüm. Onların iftralıklarını garibanlara verin." Herkes şoka girdi. Onları yuhaladı. O sırada sıvışmaya çalışsalar da Çita İsmail yeğenim kollarından tuttu. Kürsüye getirdi. Herkese gösterdim. İkisine de bir daha kimse selam vermez. Benimle düşman olmak zordur yeğen, gücü yetmeyen ringe çıkmasın. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

3,1,2,5,8,7
6,2,5,4,7,1
7 SPHENDONE BANKO
4 ÇAKALIN KIZI // 2,1
3,2,6
8,2,3,11,1

81 TL // 243 TL

Daha yeni Daha eski