09 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Bakıyorum da müthiş kurgularım tutmayınca bazı yeğenlerimin de keyfi kaçmış. Hepsi de birer tütün yakıp köpüklü kahvelerini söylemiş. Kederli kederli içmişler. O yeğenlerimin biraz sabırlı olması mümkün olmalı. Çim yarışları başladı, resitallerimin başlaması da an meselesi.

Bugünkü İzmir bülteninde Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimden iki müthiş banko aldım. Eğer dedikleri çıkarsa gücümün sınırlarının sonunu kimse bulamaz. Dediğine göre Michael fişek gibiymiş. Ona bineceğini öğrenen Kadir yeğen, dün gece sabaha kadar yıldızları izlemiş. En sonunda da "Vay be!" deyip camı kapattıktan sonra içeriye girmiş. 

Vedat Abiş yeğenim de gece boyunca dolunayı izlemiş. Ha bütün ay, ha dolunay diyerek kendi kendine konuşmuş. Yardakçılarından biri de "Mehmet Abim ne kadar da haklı" derken masanın altından bitmiş ikili, üçlü, çifte kuponlarını doldurmuş. 

Seninle aramıza kara kediler girmesi an meselesi yeğenim, haberin ola. Sana sitedeki yeğenlerime omuz ver, onların gücüne güç kat, yoksa darabayı indirip ortadan kaybolmaları an meselesi dedikçe sen sayfama girip üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımı söğüşlüyor, hiçbir şey olmamış gibi çıkıp gidiyorsun. Söyle bana yeğenim: Her gün gelip un çuvalını doldurduğun bu değirmen nasıl dönecek? Sitedeki yeğenlerimin kredi kartları boğazına kadar battı. Senin de keyfin yerinde. Bunu kabullenmem mümkün değil. Her an inzivaya çekilip ortadan kaybolmam söz konusu olabilir. Sen de akşama kadar "Bugün Dayı'm kimi banko yazdı diye diye deli divane dolanırsın, haberin ola. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

3,1,2,5,7,10
1,2,5,4,7
3 UTKUCUK // 1,4
6,5,2
1 MİCHAEL BANKO
3,1,2,7,11

67,5 TL // 200,5 TL

Daha yeni Daha eski