11 Mart Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU)


POLPOO: Ice Breaker, Subutai, Atıcı Bey, Kocavezir, Invincible Baby gibi rakiplerini geçtiği yarış sonrası Harlan Draka kazanırken ikinciliği Ice Braker'a yarım boy farkla bırakan Polpoo'nun burada ağır kilosuna rağmen uygun rakiplerinin arasında şansını yüksek buluyor ve de banko olarak öneriyorum. 

ROSA DI PAPA: Düzlüğe tutarak yedinci sırada çıktığı mücadelede iç kulvara sarkınca uzun bir süre etkili ataklar yapamayan ancak önü açılıp öndeki rakibinin dışına çıktıktan sonra çok kuvvetli ataklar yapan Rosa Di Papa, artan yarış tecrübesi ve de iyi form durumuyla favorim. 

GÜNYELİ: Evvelki senelerde kısa mesafeli sentetik koşularında çok başarılı performanslar sergileyen Günyeli, bugün önde istediği tempoyu bulacağa benziyor. Bursa'da 26-40 yaptığı işinde çok beğendiğim kısraktan bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir. 

KETENCE ASLANI: Uzun mesafede koştuğu ilk yarışında önlerde gitmeyi tercih edip yarışın yüküne ortak olunca sonlarda dışından gelen rakibine boyun eğmişti. Bu defa farklı bir taktikle koşuyu lehine çevirebilir. İstanbul iç pistinde çıktığı çalışmasındaki etkili görüntüsünü de beğendiğim safkandan o denli iyi bir yarış gelecektir.

KING BERKAY: Süratli safkanın bugün stili bir isim olmakla birlikte inatçı da olan Captain Fantastic'le eşleşmesinden ötürü ben banko yazmayacağım ancak bilinen güç ve de kalitesiyle favori hanesini işgal etmesi en doğrusu olacaktır.

RED SKY: Şampiyon safkan Waneta'nın kızı Red Sky, ilk startında düzlükte çok iyi bir yarış yaptıktan sonra bu kez piste Waneta'yla özdeşleşen Karataş'la çıkacak olmasının önemli bir işaret olduğuna inanıyorum. İdman pistinde de iyi gördüğüm tay, ilk birinciliğine ulaşabilir. 

Sitemizin sizlerin desteğine hiç olmadığı kadar ihtiyacı var. Duyarlı davrananlara teşekkür ediyor, bol şans diliyoruz. 

Herkese bol şans dilerim. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2 POLPOO BANKO
7,8,2,11,1,4
7,1,2,9,11
3,1,2,4,6,5
1,3,5
7 RED SKY // 8,9

81 TL // 162 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski