12 Mart Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Süperim. Mükemmelliğimin sınırlarını kimse bilmiyor. Gücüm zirvelerde geziyor. Düşmanlarım da hasetinden çatlıyor. Bugün Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimin İzmir'deki üstün istihbarat teşkilatı tıkır tıkır çalıştı. Resital yapmam an meselesi. Bugün ufakçı yeğenlerim köşeye çekilsin! İstirahat etsin. Kodaman yeğenlerim yazdıklarımı iyi okusunlar. 

Cemo yeğenim yaptığı kripto aramada "Dayı başımızın üstünde kara bulutlar geziyor, yağmur yağacak, gücü elimize alıp milyoner olmamız mümkün" dedi. Üstün kripto yeteneğim sayesinde bankosu anlamam üç saniyemi almadı. Bana Gökhan Kocakaya yeğenimin bindiği Güçalp'ı banko veriyor olması mümkündü. Ben de dün gece müthiş çalıştım. Şimdi sana çıkardığım atları vereyim de yapacağın tutmuş ikili, üçlü, çifteler sayesinde cebin şişsin. 

GOOD WINNER
İREMİM
DEMBE
KING OVA - JUST ME
GÜÇALP
OĞLUM DORUK
LAVENDER
OĞLUM FIRAT - TOMMY GUN
ALAÇATI AĞASI - SİLLE TOKAT

Bu akşam kahvede kutlama var. Ramazan'a az kaldı. Benim gibi orucunu aksatmayan emekli takımı, mahalle takımı bir de esnaf takımı toplu iftar yapacağız. Benden de Ramazan'ın ilk günü bir konuşma yapmamı istediler. Onlara orucun sadece yeme içme olmadığını öğretmem söz konusu olacak. Her türlü kumardan, içkiden, zinadan uzak durmaları gerektiğini anlattığımda dudaklarının uçuklayacağını bilmem mümkün. Küçükken Kur'an kursuna gitmiş olmam mümkün yeğenim. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4,1,3,7,5
6,5,4,7,2
3,5,2,6
1,6,2,4,3,9
2 GÜÇALP BANKO
7 OĞLUM DORUK // 5

90 TL // 180 TL

2. ALTILI

1,6,2,4,3,9
2 GÜÇALP BANKO
7 OĞLUM DORUK // 5
5,1,6,2
4,6,7
12,2,9,4,3,6,7,14

86,4 TL // 172,8 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski