14 Mart Nalkapon Adana At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Dün akşam televizyonu açtığımda bir bakanın kahvaltılık yok, zelzelezedelere kahvaltı yetiştiremiyoruz dediğini duyunca soluğu Bakkal Muhittin'de aldım. Bütün kahvaltılıkları paket yapmasını emredince şaşırdı. Nalko ne yapacaksın bu kadar malzemeyi, yoksa yine ziyafet mi var diye sordu. Zelzele bölgesine göndereceğimi duyunca da "Nalko, sana karışmam söz konusu olamaz ama artık bıraksan da biraz da devlet işini yapsa, biz de izlesek. Yakında don mintan kalman mümkün olacak" dedi. Bir an düşündüm yeğen. O da haklıydı. Verdiğim o kadar vergi nereye gidiyordu. Almaktan vazgeçtim. Ultra lüks evime dönüp köpüklü kahvemi yudumlarken son teknoloji süper zeka telefonuma gizli bir arama geldi. 

Dürbün Necdet'le yaptığım gizli görüşmede "Nalko, sen bizim süper starımızsın. Ganyana gidip seni tanıdığımı söylediğimde önüme çayım geliyor, yanına da kremalı bisküvi ikramı yapılıyor. Kuponumu yatırmaya gittiğimde ganyancı yandan alıyor. Ceketini ilikleyip 'Dayı'ma selam eder, ellerinden öperim' diyor. Gücünün sınırlarını sen bile bilmiyorsun." dedi. 

Ona hak veriyorum yeğen. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. Bugün gücümü sonuna kadar kullanıp üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş Adana kurgumla cebini şişirmem an meselesi olabilir. Sen sen ol, ne verdiysem ona. TJK'nın sayfasına da çok güvenme yeğen. Sen yatırınca paranı hemen alıyor, sen tutturunca da paranı vermiyormuş,aldığım istihbarat böyle, haberin ola. 

Ganyancılar meteliğe kurşun atıyor, zelzele hepsini vurdu. Kepenkler inmiş, sivrisinekler makinenin üstüne yuva kurmuş, TJK Reisi'nin el atması lazım. Bana gizli mesaj gönderen bazı ganyancı yeğenlerim "Dayı'm tamamen kapatmamız an meselesi, sırf yeğenlerin senin müthiş kurgularını oynayabilsin diye açık tuttuğumuz, yakında kendimizi TJK'nın önünde benzinle yakacağımız söylentileri doğrudur." dediler. Onları teskin etmiş olmam söz konusu ama ne kadar zapt edebilirim bilmiyorum yeğen. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

5,2,4,8,1
6,4,9,8
1,7 // 4,3
8 KANATLITAY BANKO
5,3,1,7
7,3,6,5,1

120 TL // 240 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski