14 Mart Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

 


TOURISTIC: Tam kardeşi Astrolog, uzun mesafeyi hiç göremedi. Ancak kaliteli anne kardeşi Prince Of Krakow, bu mesafeleri başarıyla koşan ve birçok kısa vadeli yarışta adını birincilik hanesine yazdırıp hem açık hem de grup koşularda ikincilikler elde etmiştir. Touristic, ikinci koşusunda maidene veda etti. Bugün ise çoğu uygun rakiplerinin arasında mesafesine çıkacak. Burada ön planda değerlendireceğim ancak eksik koşabilir düşüncesiyle El master başta olmak üzere orijin itibarıyla mesafeyi yapmakta zorlanmayacağını düşündüğüm isimleri de rakip olarak yazacağım.

RED SCARLET // DROGOTH: Red Scarlet; süratli ve inatçı bir karaktere sahip görüntüsü ile burada ilk şansa sahip. İdman pistinde iyi görünen Drogoth ise ilk startında Kocakaya ile etkili bir birincilik alıp daha sonra sıkıntılar yaşadı. Bir yarış gören safkan, 800 metrede 48 işindeki görüntüsüyle burada ilk sıralardan şans verilmeyi hak ediyor.

SNELLMAN: Uzun aradan sonra iki yarış görerek toparlandı. Geçen yıl uzun mesafede yaptığı yarışlar dikkate alındığında buradaki rakiplerini aradaki kilo farkından istifadeyle geçmesi normal sonuç olur. 

PIXY//PRENSES SİBEL: Pixy son dönemde uzun mesafe yarışlarında karşımıza çıkıyor olsa da bu mesafeleri de iyi koşuyor. Ayrıca genelde önde gitse de öne yakın koştuğu yarışlarında da çok başarılı. Bugün de Bali Kızı'nın arkasına yatarak düzlüğü görüp sonlarda bindirecektir. Elbette önde Cülük de kendisine yer arayacaktır. Böyle bir durumda özellikle Prenses Sibel'in boş kilosu ve sprinter stili ile rakiplerini avlayabileceğini düşünüyorum. 

AYPARS: Kalite safkan, idman pistinde formunu ilerlettiğini Şahin Mahmut ile yaptığı çalışmada gösterdi. Bugün de bomboş kiloyu başarılı bir apranti ile buldu. Stili rakiplerine fırsat vermeyerek çıktığı gibi bitirebilir. 

GİZLİ EKÜRİ ANTALYA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

7 yıldır ücretsiz yayın yapan ve birçok kez siber saldırıya maruz kalıp alan adını kaybeden Sihirli Kantarma Ailesi sizlerin desteği ile ayakta durmaya devam ediyor. Duyarlı davranan herkese teşekkür ediyoruz. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

5,2 // 4,6,8
8,2,4,9,6
7 SNELLMAN BANKO
8,1,5,9,3,7
1,7,2,3
3 AYPARS // 7

36 TL // 180 TL

Daha yeni Daha eski