14 Mart Gizli Eküri Antalya At Yarışı Tahminleri


PİŞMANAĞA: Kısa vadeli yarışlardaki ikinciliklerinden sonra bu grubun hafif gelmesi lazım. 4 gün önce koşmuş olmasına ve ağır kilosuna rağmen taşıdığı potansiyelle bankom.

CAPTAIN KEYS: El değiştirip Çağrı Abi'nin harasına dahil olduktan sonra ilk kez start alacak. Yaklaşık olarak bir aydır iç pistte Fatih Rüstem Bebek idaresinde gerçekleştirdiği kısa ve uzun işleri ile toparlanmışa benziyor. Özellikle 1000 metrede 1.03 şeklinde bitirdiği son galobundaki görüntüsü çok sağlıklıydı. Süratli stili ile beyaz bayrak ayna bekliyorum.

FAIR MACTO: Uzun mesafeli yarışları seven bir safkan. Doğu Bayazıt ve Parion'un bir arada olduğu bu koşunun gidişatı da en çok ona yarayacaktır. Gördüğü yarış sonrası yüksek olan sürpriz şansıyla lehine gelişecek mücadelede şans tanınmalı. 

SAKARKIZI: Sakarkızı grup içerisindeki rakiplerine kıyasla iyi bir orijine sahip. O da son 400 metreye tutarak girdiği yarışı iç kulvardan yaptığı kuvvetli ataklarla kazanmıştı. 800 metrede 54 işi ile formunu devam ettirdiğini gösteriyor. 

CREATHİNK: Son ayaktaki Fighting Falcon'un süratlendirdiği yarışı gerilerde takip edip düzlükte attığı kuvvetli sprintle üçüncülüğe girmişti. Mesafe 100 metre daha kısalmış olsa da jokeyinin daha tedbirli davranıp viraja o kadar geride girmeyeceğini düşündüğüm bu yarışta benzer bir performans sergilerse şansı yüksek olacaktır. 

CANIMKARDEŞİM: Her pistte başarı sağlayan bir safkan. Geçen sene Grup 2 Sultansuyu Tarım İşletmeleri Koşusu'nu Bordomavi'ya potoda kaptırırken Canmete'yi geçmeyi başarmıştı. Bu seneye de iki iyi yarışla başladı ve ilk önce Şartlı 5 kazanıp Grup 3 yarışı üçüncü tamamladı. Burada denk getirdiği rakiplerin uygunluğundan istifade ederek bu yılki ikinci birinciliğine ulaşır. 

GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

FIGHTING FALCON: Yarış hayatının ilk koşusunda 1300 metre sentetik pistte çıktığı gibi bitirmeyi denese de sonlarda tempo yitirince dışından gelen rakibine avlandı. Bu defa jokey değişikliğine gidilerek Akın Sözen'in deklare edildiği safkana jokeyinin de katkıları fazla olacaktır. Müsait grupta kazanır.

Sitemizin yanında olan herkese teşekkür ederim.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

Gizli Eküri Antalya At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1 PİŞMAN AĞA BANKO
3 CAPTAIN KEYS BANKO
3,2,7,6,1,5
6,1,9
1,6,2,4,7,8,3,5
2,1,6,8,7,9,5,3

172,8 TL

2. ALTILI

6,1,9
1,6,2,4,7,8,3,5
1,6,8,7,2,9,5,3
1,2,3,5,4
1 CANIMKARDEŞİM BANKO
3 FIGHTING FALCON BANKO

144 TL 

Daha yeni Daha eski